eKnihyeNoviny
Košík (0 ks | 0 Kč)
[ + Pokročilé vyhledávání ]
Filtr eKnih

TIP: Zadejte si ve Vašem profilu Kindle email a nechte si e-knihu zaslat bez čekání rovnou do Kindle čtečky.

Skleněný trůn

Skleněný trůn
[Hodnoceno: 11x]
 
 
Výpůjčka
 
149,- Kč | - 50 % | eKniha
299 Kč     MOC
 
 

Autor

Sarah J. Maasová

Série:  Skleněný trůn (1. díl)
Nakladatelství:  Cooboo
Počet stran:  352 str.
Rok vydání:  2016
Zabezpečení bez Adobe DRM
Formáty: 
ePub
ePub
PDF
PDF
Kindle
Kindle
Stáhnout náhled:  PDF ePub Kindle
 
 

Čtenáři, kteří si pořídili tuto elektronickou knihu, také zakoupili:

 
 
Hodnocení
 

Pro hodnocení titulu je nutná registrace


Chyby, které kazí dojem :-(
Jiří Soukup | 2016-11-22 14:53:36 | Odpovědět
Jiří Soukup Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Jak se zmiňují všichni moji předřečníci... tech chyb v převodu textu je tolik, že mi šla chvílemi pára z uší, jak mě to štvalo. Když už do knihy investuji, tak by měla být aspoň dobře přeložená a bez překlepů a chyb v převodu a měla by být dobře naformátovaná. Děs, který mi úplně kazil dojem z celé knihy.
 
Úžasná kniha.
Vladimíra Machová | 2016-08-10 09:09:07 | Odpovědět
Vladimíra Machová Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Vynikající kniha, četla jsem jí jedním dechem, nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout. Mělo to spád, děj, napětí, romantiku. Chyby, které tady ostatní zmiňují, mně vůbec nerušily při čtení. Zase jich tam není tolik, abych si s tím musela lámat hlavu, jak jsem napsala, kniha je velmi čtivá a jestli je tam zaměněné písmenko nebo najednou jistý styl písma je nepodstatné. Doporučuji.
 
Neskutečné množství chyb
Marie Malechová | 2016-02-19 08:54:39 | Odpovědět
Marie Malechová
Bohužel musím souhlasit s předešlými komentáři, chyb je ve formátu epub neskutečné množství a velmi to kazí dojem ze čtení. Spousta vět je nedokončených, jsou tam slova, u kterých jsou některá písmena zaměněná za Y nebo í apod. Měla jsem dojem, že čtu nějaké amatérské pirátské vydání a ne knihu oficiálně vydanou nakladatelstvím. Moc jsem se těšila na druhý díl, ale u něho je bohužel komentář nedobře hodnotící kvalitu ebooku, takže si asi budu muset nechat zajít chuť :(
 
Doporučují
Miroslav Götz | 2016-01-05 23:48:04 | Odpovědět
Miroslav Götz Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Fantasy jak víno ;-) Už se těším na další díly. U mě epub v pohodě, těch chyb bych tak pocitově řekl jednotky.
 
Tristní zpracování ebooku ve formátu EPUB
Jan Říha | 2015-09-18 00:54:32 | Odpovědět
Jan Říha Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Co se týče příběhu, jedná se o velice povedenou knihu, kterou nelze než doporučit - určitě je to jedna z nejlepších fantasy, která u nás tento rok vyšla. Bohužel, přesně jak je uvedeno i v předcházejícím komentáři, zpracování ebooku ve formátu EPUB je naprosto žalostné. Jednak se v knize zcela náhodně mění fonty (chvíli je písmo velké, chvíli malé, tu a tam se dokonce objeví slovo napsané horním indexem). Dále je v knize obrovské množství překlepů, které působí dojmem, jako kdyby text byl naskenován pomocí nějakého OCR programu (nedokážu si představit, jak jinak by mohla vzniknout slova obsahující uvnitř velké Y, apod.). A text je také dost divně strukturován. Objevuje se v něm spousta vět ukončených v polovině, které by zřejmě měly pokračovat (místo čárky v souvětí se tam zřejmě nějakým způsobem prostě dostaly tečky). A také nejsou nijak oddělení vypravěči (autorka vypráví příběh z pohledu několika různých osob, ale k těmto změnám dochází zcela nečekaně - jedna věta je napsaná za jednu postavu a po ní hned následuje věta napsaná z pohledu jiné postavy, aniž by mezi nimi byl ukončen odstavec a vložená alespoň nějaká mezera). Nakladatel by si za takovouto fušeřinu rozhodně zasloužil pár facek. Pokud máte čtečku zvládající PDF, doporučuji ebook číst v tomto formátu - zdá se, že ten výše popsanými neduhy netrpí.
 
Chyby v textu .epub ..
Pavel Kulička | 2015-09-15 16:56:39 | Odpovědět
Pavel Kulička Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Opravdu si nemyslím, že bych byl nějak přehnaně náročný, ale kniha ve formátu .epub má opravdu velké množství chyb, např. náhodně různě velké fonty na stránce, různě zmršená slova ... např. pokud si dáte v textu vyhledání "Y" .. najde docela dost slov, chyby kdy je místo "Řada" je napsáno "Rada" ani nemluvě, či náhodné umístěné "." Ach jo .. PS: A to jsem teprve v půlce...