eKnihyeNoviny
Košík (0 ks | 0 Kč)
[ + Pokročilé vyhledávání ]
Filtr eKnih

TIP: Zadejte si ve Vašem profilu Kindle email a nechte si e-knihu zaslat bez čekání rovnou do Kindle čtečky.

Půlnoční koruna

Půlnoční koruna
[Hodnoceno: 3x]
 
 
Výpůjčka
 
149,- Kč | - 50 % | eKniha
299 Kč     MOC
 
 

Autor

Sarah J. Maasová

Série:  Skleněný trůn (2. díl)
Nakladatelství:  Cooboo
Počet stran:  400 str.
Rok vydání:  2016
Zabezpečení bez Adobe DRM
Formáty: 
ePub
ePub
PDF
PDF
Kindle
Kindle
Stáhnout náhled:  PDF ePub Kindle
 
 

Čtenáři, kteří si pořídili tuto elektronickou knihu, také zakoupili:

 
 
Hodnocení
 

Pro hodnocení titulu je nutná registrace


Dobrý příběh
Alena Pavlůsková | 2016-10-10 12:14:08 | Odpovědět
Alena Pavlůsková
Zajímavý příběh, ale musela jsem čtení přerušit. Naprostý nevkus, který autorka s takovým zaujetím předvádí tím, že neustále halí hrdinku do desítek metrů látek, až vypadá jako šlehačkový dort, jsem se naučila ignorovat. Ale ty tuny cukru, neustálé dortíky a zákusky... z toho mě bolí žaludek a ani jsem je nejedla. Hrdinka by i přes ranní běh měla za chvíli metrák. Jinak opravdu zajímavě vymyšlený svět a příběh, který stojí za přečtení.
 
Super kniha
Vladimíra Machová | 2016-08-22 08:00:51 | Odpovědět
Vladimíra Machová Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Kniha se krásně čte, je napsaná úžasně. To že se tam čas od času objevuje nějaká chyba, neni vůbec na závadu. Zas jich tam neni tolik, aby to nešlo přehlédnout. Kniha se čte jedním dechem, příběh je strhující. Pokud bych si chtěla koupit knihu tištěnou, tak by mi tam chyby vadily, ale v e-podobě mi jsou úplně jednou. Ten příběh to vykompenzuje. Určitě doporučuji přečíst všechny díly, je to relax.
 
chyby v texte
Vicky Janeková | 2016-02-26 15:34:48 | Odpovědět
Vicky Janeková Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Mám tieto diela stiahnuté v češtine aj angličtine v origináli. Milujem čítať v českom jazyku, ale preklad prvého aj druhého dielu trilógie má veľmi veľa chýb. Nijako ma to neodradilo od čítania a nie je to tak hrozné, aby ma to rozčúlilo, ale predávať knihy s chybami je podľa mňa trochu nekorektné. Možno boli tieto preklady robené narýchlo, ale chyby by sa mali určite odstrániť.
 
Chyby v textu
Jana Záhorová | 2016-02-07 20:21:45 | Odpovědět
Jana Záhorová Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Chtěla jsem se zeptat, jestli i ostatní kupující mají v tomto ebooku tolik chyb. Příklady: Cemu, Cubko, Cekala, Cas, Cekám, loukou místo loutkou uprostřed zimy neztrácena nazlátlý ..., když už píšu výpustku - tak na několika místech mi vysloveně chybí - text vyznívá do ztracena - ale je to ukončeno jednou tečkou. Pak zajímavě umístěné apostrofy j’sem, něj’akou, odkazuj’e ... Děvkof, Ze jí, Zena, VVE! - nemám tušení, co to mělo znamenat - zřejmě NNE atd. Prostě na prodávaný ebook mi to přijde jako silná káva.