eKnihyeNoviny
Košík (0 ks | 0 Kč)
[ + Pokročilé vyhledávání ]
Filtr eKnih

TIP: Zadejte si ve Vašem profilu Kindle email a nechte si e-knihu zaslat bez čekání rovnou do Kindle čtečky.

Steve Jobs

Steve Jobs
[Hodnoceno: 15x]
 
 
Výpůjčka
 
199,- Kč | - 60 % | eKniha
499 Kč     MOC
 
 

Autor

Walter Isaacson

Nakladatelství:  Práh
Počet stran:  680 str.
Rok vydání:  2011
Zabezpečení bez Adobe DRM
Formáty: 
ePub
ePub
Kindle
Kindle
PDF
PDF
Stáhnout náhled:  PDF ePub Kindle
 
 

Čtenáři, kteří si pořídili tuto elektronickou knihu, také zakoupili:

 
 
Hodnocení
 

Pro hodnocení titulu je nutná registrace


velmi zajímavé, ale zdlouhavé
Hana Kyrianová | 2014-12-07 20:39:37 | Odpovědět
Hana Kyrianová
Tahle kniha je rozhodně zajímavá. Stojí za to ji přečíst. Jen je škoda, že je tak rozvleklá a špatně strukturovaná. Z ničeho nic se autor začne zaobírat rodinnými vztahy a když už jsem začala silně přeskakovat, zjistila jsem, že jakýmsi záhadným způsobem přešel na zajímavou část o vytváření nového produktu. Navíc se mi nelíbí grafika. Nadpis je nalepený na poslední řádku předchozí kapitoly a za ním je mezera. Myslím, že by stálo na tom trochu zapracovat, když už tam jsou fotky.
 
Zaujimave
a b | 2012-04-13 10:32:15 | Odpovědět
a b Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Len som začala čítať tak sa neviem vyyjadriť, no veľká vďaka tomuto portálu pretože už v hodnotnej forme si môžem čitať knihy v mobile.Som spokojná veĺmi. S knihou zatial skúsenosti nemám. Jediné čo ma zaráža, že sa tam piše o kresťanstve, pritom jobs a spol sú zastupcami judaizmu na tom nic zle neni, len preco sa to tak pise. Nechapem.
 
Uchvatny pribeh
Tomas Lysak, DiS | 2012-01-16 17:13:40 | Odpovědět
Tomas Lysak, DiS
Nesouhlasim s dvema recenzema nize. Ano, kniha ma nekolik malo preklepu - ostatne jako v kazde knize (nebo mam jiz opravene vydani?:). Ovsem "kritici" asi zapomneli, ze nejde o odbornou prirucku, ale o pribeh a ten je uchvatny. V jednu chvilku se Stevem souhlasite, jednu chvilku ho nenavidite. Je to krasa a cetla se velmi rychle. Nektere vyroky jsem si chte nechte musel zapsat do me knihy vyrokuu. Co je ale nejvice uchvatne na tomto dile je skutecnost, ze kniha se dostala do distribuce v evydani tak rychle. V tomto pripade bychom asi meli podekovat e-readingu. Uz nebudu zbytecne kecat. Kupte si tu knizku a tyden nebudete delat nic jineho. Nekterym ctenarum dokonce zmeni zpusob uvazovani....
 
Překlad
Karel Běhounek | 2012-01-16 22:13:35 | Odpovědět
Karel Běhounek
Kniha je skvělá, překlad slabý (takhle nějak bude překládat Google Translate za dva roky). Nejde o překlepy, ale o lámanou češtinu (slovosled, amerikanismy), špatně přeložené idiomy, věcné chyby. Překladatelky patrně pracovaly v časovém presu (už skutečnost, že nakladatelství nasadilo na jednu knihu dvě, o něčem svědčí – hlavně honem honem, než lidi zapomenou). Četl jsem ukázku a stačilo mi to – přesvědčila mě, že si mám koupit originál a na českou verzi raději zapomenout. Pochopitelně v eReadingu neudělali nic špatně, veškerá kritika padá na hlavu nakladatelství, nečetl bych ani papírovou knihu (ani zadarmo).
 
Nekvalitní překlad podruhé
Šimon Dsk | 2011-11-30 22:54:27 | Odpovědět
Šimon Dsk Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Naprosto souhlasím. Strašný překlad, nechápu jak toto někdo mohl vůbec dát do prodeje a chtít za to peníze. Práce kvapná, málo platná evidentně. Vydavatelství Práh by mělo zjednat nápravu a všem kupujícím dát k dispozici opravenou verzi knihy.
 
Nekvalitní překlad
Jiří Němeček | 2011-11-21 14:28:57 | Odpovědět
Jiří Němeček Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
Překlad této knihy je velmi nepovedený. Krom češtinských chyb a překlepů trpí naprostou autorovou neznalostí problematiky nejen historie Apple, ale IT obecně. Obsah tak trpí a velmi často nedává smysl. Přečetl jsem anglický originál po jeho vydání a číst potom tento překlad je velmi odpuzující. Lituji, že jsem prodej této eknihy podpořil nákupem, jedná se o nekvalitní věc. Zároveň je mi líto, že neschopnost překladatele potopila velmi kvalitní knížku.