eKnihyeNoviny
Košík (0 ks | 0 Kč)
[ + Pokročilé vyhledávání ]
Filtr eKnih

TIP: Zadejte si ve Vašem profilu Kindle email a nechte si e-knihu zaslat bez čekání rovnou do Kindle čtečky.

Hedvábník

Hedvábník
[Hodnoceno: 4x]
 
 
Výpůjčka
 
249,- Kč | - 33 % | eKniha
369 Kč     MOC
 
 

Autor

Robert Galbraith (pseudonym J. K. Rowlingové)

Série:  Cormoran Strike (2. díl)
Nakladatelství:  Plus
Počet stran:  480 str.
Rok vydání:  2015
Zabezpečení bez Adobe DRM
Formáty: 
ePub
ePub
PDF
PDF
Kindle
Kindle
Stáhnout náhled:  PDF ePub Kindle
 
 
 
ISBN tištěné knihy: 978-80-259-0365-0
EAN tištěné knihy: 9788025903650
ISBN PDF formátu: 978-80-259-0376-6
ISBN ePub formátu: 978-80-259-0377-3
Velikost PDF: 5870 kB
Velikost ePub: 3396 kB
Hodnocení
 

Pro hodnocení titulu je nutná registrace


Doporučuji
Pavlína Lehká | 2015-09-11 09:04:42 | Odpovědět
Pavlína Lehká Uživatel je vlastníkem titulu
vlastník
titulu
I druhý díl je čtivý, i když není tak podařený jako první. Vadí mi opakování tématu - bolavá noha, expřítelkyně... A zmíněný motiv vraha je dost vágní. Ale jinak doporučuji, četla se dobře.
 
Skvěle!
Darina Krejčí | 2015-03-22 17:16:10 | Odpovědět
Darina Krejčí
Cormoran na scénu podruhé! A přišel po červeném koberci, všechny převálcoval, zanechal v nás naprostý čtenářský gurmánský požitek a s velkým aplausem odešel... Myslím, že tato věta mluví za vše, mé pocity z knihy jsou naprosto luxusní, kniha byla od začátku do konce napínavá a hlavně, což nechápu, nepředvídatelná, to, jak to Cormoran vyřeší, nikdo nepochopí, když si tuto knížku nepřečte! Jeho myšlenkové pochody jsou dokonalé! A to mám věřit člověku, o kterém vím, že zradil přítele?! William Congreve: Obojetník Kniha je napsaná srozumitelně, není to každopádně "typická" detektivka, kde máte nějakého zločince/vraha a vše se točí kolem toho, je zde příběhů, i když o pár řádcích více, ale co pro mě bylo skvělé, to bylo jeho investigativní chování a vyšetřování. To, jakým způsobem si autorka pohrála s případem, jak si pohrála s postavami, jak je dokázala zanalyzovat, ale přitom se v tom nemáchala... No jo, léta praxe a zkušeností. Co jsem také ocenila, byla to lehkost knihy, jakou je napsána a krátkosti kapitol, kdy každá kapitola začínala určitou citací z jiných knih, dodávalo to knize ten správný nádech. Musím se přiznat, že už dlouho jsem nečetla tak dobrou detektivku, když jsem chodila do postele, tak se mi zdálo o všech těch postavách, které se tam objevují a přemýšlela, jak vlastně k tomu došlo a jak to dopadne? Vymýšlela jsem si své vlastní scénáře a jaké to bylo pro mě překvapení, že ten správný scénář jsem ani netušila?! BOMBYX MORI!!!!! Za mě 5* a hlavně, tuto knihu doporučuji všemi deseti, je to výborná kniha, skvělý a rychlý děj, nenudíte se a posledních 15 stránek - pozor na nehty! Já si je okousala! Autorce tleskám a skláním se před tímto dílem!
 
Soutěž z FB
Petra Kamlachová | 2015-02-28 12:56:27 | Odpovědět
Petra Kamlachová
Proč bych si chtěla Hedvábníka přečíst? Jelikož sama píšu knihy, zajímá mě každá kniha, kde je hrdinou spisovatel, kdo ví, třeba by se něco podobného mohlo stát i mně:-) Navíc mám ráda detektivky, koho by nebavilo hrát si na detektiva a snažit se sám vlastními metodami odhalit vraha? Jako vášnivý knihomol si tuto knihu nemůžu nechat ujít:-)
 
Soutěž z FB
Andrea Pacáková | 2015-02-27 14:56:11 | Odpovědět
Andrea Pacáková
Dlouho jsem zvažovala, zda si přečíst první díl - Volání kukačky. Ke koupi mě nakonec přesvědčila učitelka angličtiny, která zmíněný díl četla v anglickém jazyce a její hodnocení bylo více než kladné. Neváhala jsem a Volání kukačky jsem si nadělila pod vánoční stromek. Četla jsem ji všude - před spaním, při koupeli, při jídle, ve škole, dokonce i u přítele, který si stěžoval, že jsem ho vyměnila. :D Po dočtení jsem byla velmi překvapená, jak díl skončil, ale zároveň i smutná, že jsem knihu dočetla. A když jsem zjistila, že je v prodeji Hedvábník, srdce mi radostí poskočilo. Tuto knihu si musím pro klid duše přečíst. :)
 
Soutez z FB
Tereza Jačmeníková | 2015-02-27 12:58:37 | Odpovědět
Tereza Jačmeníková
Volání Kukačky mne velmi zaujalo a proto se moc těším na Hedvábník! Přečíst by si to chtěla i proto, že jsem vášnivý knihomol a ten by měl mít přehled o mnoha knihách ;-)
 
Soutez z FB
Mgr. Jan Skokánek KIVI | 2015-02-27 11:32:31 | Odpovědět
Jan Skokánek
Chtel bych si to precist ze zvedavosti ;-)