eKnihyeNoviny
Košík (0 ks | 0 Kč)
[ + Pokročilé vyhledávání ]
Filtr eKnih

Nakladatelství | TZ-one

řazení dle:
eKnih na stránku
1 2 3 4 další
 
Promarněná srdce

Promarněná srdce

 
 
Výpůjčka
 
234,- Kč
79 Kč vypůjčit

Walther Prokop

Román Promarněná srdce je strhující drama lásky, naděje a ztrát. Emočně vypjatý příběh o rodinných prokletích, nenaplněných vztazích ze životů lidí, jejichž osudy se vzájemně proplétají. O lidech hledajících své štěstí a naplňujících své sny a touhy.

 
Seznamkový lektvar

Seznamkový lektvar

 
 
 
 
178,- Kč

Martin Veselý

Seznamkové téma je v dnešní době velmi aktuální. Přes seznamky se našlo spousta šťastných párů. Komu by štěstí přes seznamky přeci jen nevyšlo, nezoufejte… Je to skvělý trenažér, dokud máte pocit, že Vám má co nabídnout!

 
Nebe pod hladinou

Nebe pod hladinou

 
 
 
 
49,- Kč

Jitka Marková

27 drobných příběhů, vhledů a povídek, které vedou jako nitky až k nejpůvodnější podstatě nás samých. Kniha pro ty, kteří jsou připraveni podívat se na sebe sama do zrcadla a vydržet to.

 
Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro mírně pokročilé

 
 
 
 
99,- Kč

Richard Ludvík

Proč lidé neumí v angličtině rychle reagovat na otázky? Moc řeší gramatiku a  bojí se, že něco řeknou špatně.   Čtěte raději praktickou, aktivní a konverzační angličtinu.   Naučte se reagovat na anglické otázky při vašich cestách v zahraničí. Nebudete pak tolik zaskočeni, když se ocitnete na recepci hotelu, v restauraci, na letišti nebo na nádraží.   ...[více]...

 
Blbec v práci

Blbec v práci

 
 
Výpůjčka
 
198,- Kč
79 Kč vypůjčit

Walther Prokop

Kniha Blbec v práci je bláznivá komedie z prostředí maloměsta a finančního úřadu. Je plná nezaměnitelného českého humoru. Situací, které si nejde nepředstavit, které všichni dobře známe, ale nechceme se v nich za žádnou cenu ocitnout. Více psát netřeba, jelikož kdo si Blbce v práci přečte, bude se dlouho smát. Varování: Hrozí nebezpečí, že okolo sebe po ...[více]...

 
Uragán vášně? Tak ať to lítá!

Uragán vášně? Tak ať to lítá!

 
 
 
 
195,- Kč

Lenka Macháčková

"Protože odstín, neodstín, já už si s tou vášní nějak poradím!" Erotika a sentimentální představy versus komická realita. Kniha pro ženy i muže, plná lásky, portského vína a domácích spotřebičů (to pro ženy) a milenek, sexu a závrtných šroubů (to pro ty muže). Dozvíte se, co společného má limetkově zelený kufr a vanilkový pudink, což by se vám někdy v ...[více]...

 
Per-Zeus Cizáci útočí

Per-Zeus Cizáci útočí

 
 
 
 
149,- Kč

Karel Keslly Mazánek

Příběh začíná v polovině 21. století po té, co proběhla bitva národů proti ufo, mateřské lodi z vesmíru. Následně byla vytvořena organizace X-Force a její velitel Jiří Novák bojuje proti ufo dál, vším čím se dá. Nechybí především akce a to jak letecké, tak i pozemní souboje, ale na své si přijdou i milovníci romantiky, historie a humoru.
V tomto prvním ...[více]...

 
Cukrová zeď

Cukrová zeď

 
 
 
 
196,- Kč

Milan Bukovecký

Jakoby celý svět v jedněch botách, se předvádí v 18 oddílech ucelená kniha, text půl na půl básně a próza,  kde spisovatel Milan Bukovecký něžně drnká slovy o strunu poslední dekády 20. století, a s následujícím desetiletím na krku, vede všechny jeho struny až k údivu. Po celou dobu ho doprovází líná smečka lvů u popelnic, řve a líže, Cukrovou zeď.

 
Pokušitel

Pokušitel

 
 
 
 
129,- Kč

Robert Hombre

Máte někdy pocit, že Vás někdo řídí? Že někdo sleduje každý Váš krok? Stává se Vám, že se věci vyvíjí jinak, než jste si představovali? Pak je tento příběh pro Vás.

 
(NE)KVALITA aneb pravdivý příběh kvality

(NE)KVALITA aneb pravdivý příběh kvality

 
 
 
 
275,- Kč

Ludvík Filip, Jiří Šebestík

Řízení kvality je dnes pojmem, který používá při svém řízení většina firem, a určitě nejen na českém trhu. Naneštěstí se v dnešní době tento pojem řeší především zorným úhlem snižování nákladů a zvyšování efektivity v každodenním životě firmy. Metod, jak dosáhnout vysoké úrovně řízení a také vysoké ziskovosti je spousta. Také knih, které popisují dané ...[více]...

 
Jak se dívám na svět ..., Základy mikroekonomie s humorem, Po-Cho-Pil !!!

Jak se dívám na svět ..., Základy mikroekonomie s humorem, Po-Cho-Pil !!!

 
 
 
 
79,- Kč

Filip Ježek

V roce 2016 byla vydána e-kniha Jak se dívám na svět ... Soudobé projevy globalizace. Druhá kniha v řadě Jak se dívám na svět ... Základy mikroekonomie s humorem, Po - Cho - Pil !!! se pokouší humornou formou přiblížit čtenáři základy mikroekonomie. Kniha je určena pro širokou veřejnost. Rovněž i studenti si mohou studium ulehčit tím, že na složité definice ...[více]...

 
Přiměřeně laskavé příběhy

Přiměřeně laskavé příběhy

 
 
 
 
169,- Kč

Šárka Rosová Váňová

V médiích jsem už toho za těch patnáct let namluvila, myslím, dost. Teď nastal čas taky něco napsat. Nabízím vám třicet nejúspěšnějších příspěvků mého blogu na zpravodajském portálu www.idnes.cz. Všechny jsem je okomentovala a opatřila barevnými fotografiemi. Pokud se při jejich čtení alespoň trochu pousmějete, pak kniha splnila účel.

 
Morální inteligence aneb neztrácejme lidství

Morální inteligence aneb neztrácejme lidství

 
 
 
 
199,- Kč

Zdeněk Mahler

Ojedinělý a povznášející pohled na člověka a jeho morálku, kterou mu příroda dala do vínku. Ne jako povinnost, nýbrž jako inspirativní cestu ke štěstí, sebepoznání, důstojnosti, prožívání radosti či velkorysosti vůči druhým. Tedy k vlastnímu bohatství.   Kniha se zaměřuje na vysoce aktuální témata, nejnovější poznatky a zajímavosti z oborů historie, ...[více]...

 
Anglické konverzační otázky a odpovědi pro věčné začátečníky

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro věčné začátečníky

 
 
Výpůjčka
 
99,- Kč
69 Kč vypůjčit

Richard Ludvík

NAUČTE SE ANGLICKÉ KONVERZAČNÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI Zeptal se vás někdy někdo v cizině anglicky a vy jste na něj jen koukali s otevřenou pusou?
Setkali jste se s někým nebo se vám osobně stalo, že jste na vaší dovolené v zahraničí slyšeli otázku od recepčního v hotelu a nedokázali jste mu porozumět a odpovědět?
Věční začátečníci si teď mohou procvičit ...[více]...

 
Zpověď zvěrolékaře

Zpověď zvěrolékaře

 
 
 
 
99,- Kč

Stanislav Kovář

Autor vychází ze své autobiografie. Své povolání veterináře by za žádné jiné nevyměnil, i když to, jak se dále dozvíte, mohlo dopadnout úplně jinak. To, co skutečně v životě zažil, se snaží popsat s cílem nejen se s příběhy podělit, ale i čtenáře pobavit.

 
NYC GIRL, příběhy z New Yorku

NYC GIRL, příběhy z New Yorku

 
 
Výpůjčka
 
199,- Kč
79 Kč vypůjčit

Veronika Kafková

Příběhy z New Yorku deníkovou formou. Dokumentární pojetí života v NYC z pohledu mladé dívky.

 
 

1 2 3 4 další