eKnihyeNoviny
Košík (0 ks | 0 Kč)
[ + Pokročilé vyhledávání ]
Filtr eKnih

Novinky

28. března 2012 - Aktualizace čtečky

 Pro majitele čteček eReading.cz First Edition jsme připravili novou aktulizaci.

 

7. března 2012 - Aktualizace čtečky

 Vážení majitelé čtečky eReading.cz. Dnes jsme uvolnili novou aktualizaci pro Vaše čtečky. Aktualizace připravuje čtečku na spuštění Periodik přidáním nového prohlížeče a řeší některé další úpravy v nastavení čtečky.

Postup pro aktualizaci čtečky:

 1. Čtečku připojte pomocí WIFI k internetu.
 2. Otevřete Knižní obchod (č.4).
 3. Vyčkejte dokud se Vám na obrazovce nezobrazí upozornění aktualizace.

11. ledna 2012 - Nové funkce

 Přidali jsme pro Vás nové funkce:

 • Zasílání náhledů i celých eknih do čtečky eReading First edition přímo z webového portálu. Můžete tak nakoupit pohodlně přes portál a knížky si zaslat do čtečky
 • U kompletní produkce nakladatelství DOMINO, HOST a PORTÁL odstraněno Adobe DRM

3. listopadu 2011 - Nové funkce

 Přidali jsme pro Vás nové funkce:

 • Dobíjení kreditu pomocí kreditní karty
  Od dnešního dne můžete svůj kredit dobít nejenom bankovním převodem a přes eKonto, ale i svojí kreditní kartou.

18. května 2011 - Nové funkce

 Přidali jsme pro Vás nové funkce:

 • Filtr e-knih podle Vaší čtečky
  Na trhu je spousta formátů e-knih i mnoho druhů čteček. Abychom Vám zjednodušili výběre-kih, které bez problémů mřečtete na Vaší čtečce, přidali jsme funkci FILTR EKNIH. Funkci naleznete v pravém horním rohu.
 • Podpora MOBI formátu
  Nezanedbatelná část z našich čtenářů vlastní populární čtečku Kindle. Jak již předpokládám víte, čtečka Kindle je sice výborná pro anglickou literaturu, ale výběr e-knih pro tuto čtečku v češtině je značně omezen.
  Na našem portálu teď nově naleznete i formát MOBI u většiny e-knih, které nejsou zabezpečenyAdobe DRM.

18. května 2011 - Vyhlášení soutěže o čtečku z veletrhu Svět knihy

Vyhlášení výherců čtečky Hanlin V3+ s kreditem 500 Kč na nákup eknih!

 • výherce pátek 13.5.2011 - STANISLAV HRUBEŠ 
 • výherce sobota 14.5.2011 - MICHAL ŠEVČÍK
 • výherce neděle 15.5.2011 - NAĎA KREISINGEROVÁ

Čtečky budou zaslány výhercům po domluvě přes email uvedený na registračním formuláři firmou ACOMP s r.o. , partnerem soutěže.

Soutěž proběhla v rámci veletrhu Svět knihy.

 17. ledna 2011 - Nakladatelství HOST začíná distribuovat své knihy v elektronické podobě

Nakladatelství HOST zařadilo svou historicky první knihu do elektronické distribuce. Počet titulů na portálu eReading tak překročil hranici 400 a dále roste. Děkujeme všem čtenářům za jejich přízeň.

 29. října 2010 - nová sekce s návody

Připravili jsme pro Vás novou sekci s návody, jak číst eknihy na různých zařízeních. Pokud jste tápali jak číst zakoupené eknihy na  Vaší čtečce, podívejte se do sekce Jak číst eKnihy.

22. října 2010 - eReading jede do Havlíčkova Brodu

Přijďte se na nás podívat na 20. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě, který se koná 22. a 23. října 2010. Budeme prezentovat novinky na portálu, předvádět čtečky Nook a Sony s možností jejich pořízení a diskutovat o celé problematice eknih. Těšíme se na Vás!

Více informací získáte na http://www.hejkal.cz

21. října 2010 - rozšíření nabídky titulů, novinky v podpoře zařízení Apple

Neustále rozšiřujeme nabídku eknih o nové, zajímavé tituly. Mezi nedávno přidáme patří zejména tituly TATI! od známé spisovatelky Evy Kantůrkové, Srdce zmámené láskou od Miroslava Plzáka nebo Chladnou zemí spisovatele Jáchyma Topola.

Dále jsme upravili podporu pro Apple iPad/iPhone. Dosavadní aplikace txtr byla příliš složitá na obsluhu a rušila komfort čtenářů. Začali jsme proto doporučovat nový produkt, Bluefire Reader, který je odstraňuje složitosti s nahráváním eknih do zařízení Apple.

8. říjen 2010 - Prodej čteček a online čtení

Právě dnes spouštíme na portálu eReading.cz prodej čteček. Připravili jsme pro Vás čtečky několika předních výrobců za zajímavé ceny zahrnující kredit (500 až 1000 Kč) na nákup eknih.

Další novinkou je možnost online čtení zakoupených nezabezpečených eknih. Online čtení je dostupné jak na PC tak v mobilní verzi pro telefony či další zařízení jako například iPad. Možnost online čtení naleznete po přihlášení v sekci moje eKnihovna.

15. září 2010 - eReading na Facebooku a zajímavá novinka v naší nabídce

Informace o novinkách v nabídce portálu eReading naleznete nově na Facebook na adrese www.facebook.com/eReading.cz, staňte se našim fanouškem a mějte neustále přehled o vývoji portálu.

Další novinkou je zařazení titulu "Kávu ne, radši infuzi / Bruselské postřehy českého eurokomisaře ... a zákulisní historky jeho asistentky" autorů Magdalény Frouzové a Vladimíra Špidly.

9. září 2010 - rozšíření nabídky titulů

Dnes jsme rozšířili nabídku o další tituly zejména od nakladatelství Baronet a Vyšehrad čímž jsme překročili magickou 100 nabízených titulů. Od otevření portálu se počet nabízených eknih více než zdvojnásobil a portál během tohoto týdne přivítal přes 5.500 návštěvníků. Usilovně pracujeme na rozšíření nabídky o další zajímavé tituly.
Najdete nás také na Facebooku

8. září 2010 - Oznamujeme podporu mobilních zařízení Apple

Zdokumentovali jsme pro Vás postu, který Vám umožní čtení Vašich elektronických knih, zakoupených na portálu eReading, ve Vašem mobilním zařízení Apple. Vytvoření dokumentace jsme přiřadili vysokou prioritu z důvodu mnoha dotazů ze strany čtenářů. Za Vaše dotazy a připomínky děkujeme! ZDE si můžete stáhnout zmíněný návod.