eKnihyeNoviny
Košík (0 ks | 0 Kč)
[ + Pokročilé vyhledávání ]
Filtr eKnih

Business | Personalistika

Nejprodávanější tituly žánru
Jak překonat nesouhlas. Zásady vyjednávání s lidmi, s nimiž nelze vyjednávat
129,- Kč | - 48 %

 

Jak překonat nesouhlas. Zásady vyjednávání s lidmi, s nimiž nelze vyjednávat

William Ury

Praxí prověřená strategie vyjednávání s lidmi, kteří nejsou ochotni usednout k jednacímu stolu

„Nejlepší kniha o vyjednávání“ se soustřeďuje na jednání s problémovými lidmi a seznamuje s různými vyjednávacími triky a ...[více]...

 
Šetři se, Einsteine!
199,- Kč | - 43 %

 

Šetři se, Einsteine!

Joshua Foer

Šetři se, Einsteine!
Jak si zapamatovat úplně cokoli
Máte občas pocit, že jste otroky svého chytrého telefonu, Googlu nebo Wikipedie? Stává se vám, že nejste sto si vzpomenout, kde jste nechali klíčky od auta, nebo ...[více]...

 
Leadership s využitím Kaizen a Lean
129,- Kč | - 48 %

 

Leadership s využitím Kaizen a Lean

Bauer Miroslav, Inga Haburaiová

Inspirativní a upřímná kniha jak pro firmy tak i manažery, kteří se nespokojí s průměrem a stále hledají, jak se posunout dále.

Jste nespokojeni s fungováním vaší firmy?
Nedaří se vám zavádět úsporná opatření?
...[více]...

 
řazení dle:
eKnih na stránku
1 2 3 4 | 18 další
 
30 pravidel vítězů

30 pravidel vítězů

 
 
 
 
229,- Kč | - 15 %
269 Kč     MOC

Bodo Schäfer

Úspěch a naplněný život — kdo by po nich netoužil! Přesto se ale příliš často spokojíme s málem. Naše vize a sny musí ustoupit závazkům a každodenní rutině. Aby se to nepřihodilo i vám, je zde tato kniha jako spolehlivý kompas na cestě k úspěchu.

 
Skvělý šéf

Skvělý šéf

 
 
 
 
254,- Kč | - 15 %
299 Kč     MOC

Alexander Groth

Jak řídit své spolupracovníky, aby byli motivovaní a spokojení? Proč je tak málo vynikajících nadřízených? Seznamte se s inovativním způsobem vedení, který je přínosný pro zaměstnance a týmy i pro růst osobnosti manažera. Staňte se šéfem, kterého budou ostatní respektovat a rádi pro něj pracovat.

 
Štěstí!

Štěstí!

 
 
 
 
118,- Kč | - 15 %
139 Kč     MOC

Claudia Croos-Müller

Zdá se vám vaše sklenice spíše poloprázdná než poloplná? Jde všechno ve vašem životě špatným směrem? (Nebo si to alespoň myslíte?) Vidíte svět jako slzavé údolí? Skončete s tím! Naše oblíbené ovečky Oskar, Emilka a šťastný Vilda vědí co dělat, aby se to změnilo. A je to tak snadné! Správné držení těla a jednoduché (dokonce zábavné) cviky vám pomohou navodit ...[více]...

 
25 typů lidí - jak s nimi jednat, jak je vést a motivovat

25 typů lidí - jak s nimi jednat, jak je vést a motivovat

 
 
 
 
169,- Kč | - 15 %
199 Kč     MOC

František Bělohlávek

Jak poznat a efektivně komunikovat s negativistou, popletou nebo arogantním člověkem? Třetí vydání oblíbené knížky přibližuje pět nových typů lidí: člověka podezíravého, upovídaného, přecitlivělého, konzervativního a příbuzného. Kniha je určena vedoucím pracovníkům, ale ocení ji všichni, kteří chtějí úspěšněji zvládat komunikaci a jednání s jinými lidmi. ...[více]...

 
Citlivost jako výhoda

Citlivost jako výhoda

 
 
 
 
297,- Kč | - 15 %
349 Kč     MOC

Kathrin Sohst

Téměř čtvrtina lidí vnímá vnější i vnitřní podněty intenzivněji, jsou nadprůměrně citliví a často si už od dětství připadají „tak nějak jiní“. Zjistěte, zda k těmto lidem patříte, a odhalte své silné stránky. Tato kniha vám dodá sílu a naučí vás zacházet s vaší citlivostí ve všech oblastech života.

 
Toyota Talent

Toyota Talent

 
 
 
 
399,- Kč | - 15 %
469 Kč     MOC

K. Liker Jeffrey, P. Meier David

Světově známá kniha odkrývá tajemství výjimečných pracovních výkonů zaměstnanců Toyoty. Autoři popisují proces přípravy, tréninku a následovnictví, jenž vede ke špičkovým výsledkům pracovníků této společnosti. Naučte se rozvíjet schopnosti svých lidí v prostředí vzájemné spolupráce a týmového ducha.

 
Jak vybrat správného člověka na správné místo

Jak vybrat správného člověka na správné místo

 
 
 
 
246,- Kč | - 15 %
289 Kč     MOC

František Bělohlávek

Jak dobře připravit a vést výběrová řízení a assessment centra? Jakým způsobem se dá zjišťovat kreativita, spolehlivost, loajalita či různé kompetence? Co pomůže při rozhodování o povýšení či přijetí nového člověka? To vše a mnohé další se dozvíte v této knížce, která je určená zejména personalistům a manažerům. Ocení ji ale i uchazeči o zaměstnání. ...[více]...

 
Zbavte se nepořádku jednou provždy

Zbavte se nepořádku jednou provždy

 
 
 
 
229,- Kč | - 15 %
269 Kč     MOC

Sheila Chandra

Odhalte jednoduchý, ale chytrý princip, se kterým už nikdy nebudete muset věnovat úklidu více než 10 minut denně! S touto knihou se naučíte zorganizovat si věci a prostor tak, abyste se v něm cítili dobře, bez stresu a spokojeně. Váš domov bude konečně sloužit vám, namísto abyste vy sloužili jemu.

 
Jak se stát obchodním zástupcem

Jak se stát obchodním zástupcem

 
 
 
 
195,- Kč | - 15 %
229 Kč     MOC

Miroslav Konopáč

Chcete se stát obchodním zástupcem, obchodníkem či prodejcem ve vysněné firmě? Chcete úspěšně zvládnout výběrové řízení a vyhrát ho? Na jednoduchých a velice praktických příkladech se dozvíte, co máte dělat a jak se máte chovat, abyste se stali těmi nejlepšími uchazeči o volné místo a potvrdili to i ve zkušební době.

 
Šest pilířů manažerského úspěchu

Šest pilířů manažerského úspěchu

 
 
 
 
195,- Kč | - 15 %
229 Kč     MOC

Jiří Suchý, Petr Papánek, Pavel Náhlovský

Spočívá tajemství úspěchu v manažerském i osobním životě ve schopnostech, inteligenci nebo je za tím něco jiného? Jak může každý posílit ty oblasti, které jsou pro dlouhodobou úspěšnost nejdůležitější? Odpovědi najdete v této ojedinělé knížce, kterou společně napsali uznávaný manažer, zkušený kouč a poradce.

 
Jak prokouknout druhé podle výrazu tváře

Jak prokouknout druhé podle výrazu tváře

 
 
 
 
253,- Kč | - 15 %
298 Kč     MOC

W. Eilert Dirk

Díky této knize odhalíte, co si o vás ostatní skutečně myslí, co cítí nebo zda vám lžou — a to v osobních i pracovních situacích. Bude pro vás snadné s druhými úspěšně a harmonicky vycházet, spolupracovat a získat jejich důvěru a uznání. Začněte číst v druhých lidech ještě dnes!

 
Přestaňte se v práci stresovat

Přestaňte se v práci stresovat

 
 
 
 
169,- Kč | - 15 %
199 Kč     MOC

Jan Urban

Stres, zvláště ten pracovní, patří k nejhorším moderním zabijákům. Jeho hlavní příčinou ale často není práce samotná, dokonce ani náš šéf či kolegové. Můžeme si za něj z velké části sami, a to tím, jak ke své práci přistupujeme, jak na pracovišti jednáme. Můžeme jej proto podstatně omezit. Jak? To se dozvíte v této knize!

 
Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů

Kvalitativní diagnostika v oblasti lidských zdrojů

 
 
 
 
280,- Kč | - 15 %
329 Kč     MOC

Jan Gruber, Hana Kyrianová, Alexandra Fonville

Naučte se orientovat v lidských vlastnostech a dovednostech!Pro manažery nebo zaměstnance oddělení lidských zdrojů je klíčové umět posoudit schopnosti spoluupracovníků, odhadnout, jakým způsobem přemýšlejí a pracují. Musí znát jejich pracovní výkonnost, motivaci a schopnost plánovat, i to, zda dokážou přesvědčit a motivovat ostatní.

 
Jak vyjít se svým šéfem

Jak vyjít se svým šéfem

 
 
 
 
195,- Kč | - -97 %
99 Kč     MOC

Vojtěch Bednář

Rádi bychom vám v této knize ukázali, jak vycházet se svým šéfem. Co dělat pro to, aby váš těžký, ale nutný vztah fungoval z pohledu té strany, která lidově řečeno tahá za kratší konec, bez níž by však žádná práce nemohla existovat a nebyla by dovedena do konce. Z pohledu podřízeného.

 
Leadership & management development

Leadership & management development

 
 
 
 
254,- Kč | - -157 %
99 Kč     MOC

Irena Pilařová

Jste na manažerské pozici a zamotala vám hlavu teorie lídrovství? Myslíte si, že nemůžete být lídry, protože jste se nenarodili se správnými schopnostmi nebo nemáte potřebné charisma? Netušíte, jaké kompetence k výkonu role lídra potřebujete a jak je můžete trénovat? Po přečtení této knihy si uděláte jasno.

 
Jak si zlepšit paměť a koncentraci

Jak si zlepšit paměť a koncentraci

 
 
 
 
144,- Kč | - 15 %
169 Kč     MOC

Lenka Šnajdrová

Pokud míváte pocit, že často zapomínáte, nebo že si dokonce nic nepamatujete, je tato knížka určena právě vám! V knize najdete tipy a cvičení, jak kognitivní funkce svého mozku účinně trénovat a zlepšovat. Po jejím přečtení budete moci směle prohlásit: Na svou paměť se můžu spolehnout!

 
 

1 2 3 4 | 18 další