eKnihyeNoviny
Košík (0 ks | 0 Kč)
[ + Pokročilé vyhledávání ]
Filtr eKnih

Humanitní vědy | Psychologie

Nejprodávanější tituly žánru
Stůj při mně
149,- Kč | - 48 %

 

Stůj při mně

Daniela Sacerdotiová

Život Eilidh Lawsonové se právě obrátil vzhůru nohama. Rozpadlo se jí manželství a přišla o dítě, po kterém dlouho toužila. Je duševně i fyzicky vyčerpaná a neví, co si počít. Jako by ji však něco zvláštního nutilo vrátit se do ...[více]...

 
Krvavá lázeň
199,- Kč | - 43 %

 

Krvavá lázeň

Håkan Östlundh

Kriminální inspektor Fredrik Broman leží v bezvědomí ve vrtulníku letecké záchranné služby vysoko nad Baltským mořem. Utrpěl těžká poranění hlavy a nikdo neví, zda přežije.Tři týdny před tím byli na statku v Levide nalezeni dva ...[více]...

 
Lucidní sny: Naučte se vědomě snít
89,- Kč

 

Lucidní sny: Naučte se vědomě snít

- Gareth

Kniha „Lucidní sny - naučte se vědomě snít“ je praktickým návodem, jak se naučit „probudit se“ ve snu (tedy uvědomit si, že se nejedná o realitu, ale o sen). Odhalí vám také zákonitosti snové reality a poradí, jak s ní pracovat a ...[více]...

 
řazení dle:
eKnih na stránku
1 2 3 4 | 34 další
 
Pořádek nejen v hlavě

Pořádek nejen v hlavě

 
 
 
 
169,- Kč | - 15 %
199 Kč     MOC

Dombrovská Michaela

Vydejte se na čtyřtýdenní očistu nejen vašeho těla, ale také vztahů, prostoru kolem sebe i vaší mysli. Díky této knize se naučíte soustředit se v životě na to dobré a obohacující, zbavovat se zbytečného balastu, pečovat o to, co je podstatné, a vážit si dobrých vztahů i okamžiků.

 
Osamělost

Osamělost

 
 
 
 
195,- Kč | - 15 %
229 Kč     MOC

The Beastess

Na světě je už víc než sedm miliard lidí — vrážíme do sebe v davu, nadáváme si v nekonečných kolonách aut, dokonce i v přírodě je čím dál těžší najít tiché zákoutí. Přesto se řada z nás cítí osamělá. Proč tomu tak je? Proč je stále těžší najít v přelidněném světě spřízněnou duši?

 
Je načase být šťastný!

Je načase být šťastný!

 
 
 
 
195,- Kč | - 15 %
229 Kč     MOC

Kantová Kateřina

Tato kniha je manuálem ke znovunabytí štěstí, vnitřní vyrovnanosti, pocitu pohody a naplnění. Zároveň vám nabídne mnoho technik a ukáže na příkladech, jak toho dosáhnout. Je určena všem, kdo se na cestě za štěstím a spokojeností trochu zatoulali a cestou ztratili i motivaci k pozitivním změnám.

 
Život bez táty aneb diagnóza depersonalizace a deprese, odosobnění

Život bez táty aneb diagnóza depersonalizace a deprese, odosobnění

 
 
Výpůjčka
 
149,- Kč
69 Kč vypůjčit

Martina Coleová

Můj stav těžko popsat a přiblížit těm, kteří nikdy nezažili či neví, co vše dokáže mysl s vaším tělem. Je to jako se bavit o otázce nekonečnosti. Když se hovoří velmi dlouho a nikdo nezná odpověď, hodně lidí začne pociťovat známky frustrace. Jiní o tom raději nemluví nebo mají svou odpověď na existenci života, vesmíru a smyslu toho všeho. Pocit

 
Randění pro geeky

Randění pro geeky

 
 
 
 
149,- Kč | - 50 %
299 Kč     MOC

Eric Smith

Odvážně se pusťte tam, kam se dosud žádný geek nevydal!

Své figurky superhrdinů uchováváte v původních obalech a vaše skříně jsou plné triček s tematikou Star Wars nebo Big Bang Theory. Nemůžete se odtrhnout od her ze série Elder Scrolls nebo Metal Gear Solid, ale nyní jste objevili úplně nový druh závislosti: tu nesmělou slečnu, která se ...[více]...

 
Manželské a rodinné poradenství

Manželské a rodinné poradenství

 
 
 
 
169,- Kč | - 15 %
199 Kč     MOC

Novák Tomáš, Šmolka Petr

Co se skrývá pod termínem praktické manželské poradenství? Na to a mnohem víc vám odpoví dva renomovaní čeští poradenští psychologové. Jejich praktická příručka pomůže všem začínajícím profesionálům i poradcům s letitou praxí získat nové informace a náměty, jak budovat vlastní přístup ke klientovi.

 
Znalecké posudky o dětech pod drobnohledem

Znalecké posudky o dětech pod drobnohledem

 
 
 
 
270,- Kč

Tomáš Novák

Čeká vás soudní znalecký posudek ve sporu o svěření dítěte? Chcete se na něj ve vší „počestnosti“ připravit? Víte, že znalecký posudek je důkaz jako každý jiný a mj. pro něj platí možnost hodnocení důkazů? Máte dojem, že znalec vás sice vyšetřil, ale „popsal někoho jiného“? Myslíte si, že pravda vítězí jen proto, že pravdou je to, co zvítězilo? Připadáte si ...[více]...

 
Proč cítím to, co ty

Proč cítím to, co ty

 
 
 
 
212,- Kč | - 15 %
249 Kč     MOC

Bauer Joachim

Proč dovedeme intuitivně chápat a cítit, co cítí ostatní? Proč je nám někdo ihned sympatický a někdo ne? První kniha o zrcadlových neuronech, které byly objeveny teprve nedávno a jsou základem našeho EQ, čtivě vysvětluje, jak fungují a co z nich plyne pro výchovu, učení, lásku i běžnou komunikaci.

 
Online závislosti

Online závislosti

 
 
 
 
254,- Kč | - 15 %
299 Kč     MOC

Blinka Lukas a kolektiv

Kniha nabízí psychologický pohled na fenomén závislostí, které se pojí s používáním internetu. Čtenáři zde najdou odpovědi na základní otázky: Co jsou nelátkové závislosti? Proč se internet stal významným faktorem vzniku závislosti? Které skupiny lidí ohrožuje? Jaké jsou možnosti prevence a léčby?

 
Networking

Networking

 
 
 
 
203,- Kč | - 15 %
239 Kč     MOC

Schánová Lenka

Chcete uspět v networkingu? Chcete rozšířit okruh svých obchodních partnerů, klientů či kamarádů? Známá networkerka ukazuje, že nezáleží na tom, jaký typ člověka jste, zda introvert, extrovert, startupista nebo zkušený podnikatel, abyste v networkingu uspěli. Na základě vlastních zkušeností přináší tipy a triky, jak na to.

 
Psychologie lži

Psychologie lži

 
 
 
 
254,- Kč | - 15 %
299 Kč     MOC

Mynaříková Lenka

Lze najít obecnou a šířeji akceptovatelnou definici lži? Můžeme obelhat sami sebe? Jak lžou děti a jak lžou dospělí? Jaké jsou verbální a neverbální projevy lhaní? Jaké jsou limity a úskalí detekce lži? Na tyto a další otázky hledá odborně podložené odpovědi ojedinělá a komplexní monografie věnovaná fenoménu lži.

 
Konverzační inteligence

Konverzační inteligence

 
 
 
 
229,- Kč | - 47 %
429 Kč     MOC

Judith E. Glaser

Rozhovor není to, za co jej obvykle považujeme. Většina z nás chápe totiž rozhovor velmi úzce - jako pouhé sdílení informací. Ale rozhovor ve skutečnosti znamená mnohem víc. Ovlivňuje to, jak myslíme, jak jednáme, jak vnímáme realitu i jak se v realitě cítíme. A rozhovory jsou nakonec i tím, co nám umožňuje realitu měnit.

 
Vidím do tebe! Už vím, jak funguješ

Vidím do tebe! Už vím, jak funguješ

 
 
 
 
229,- Kč | - 15 %
269 Kč     MOC

Betschart Martin

Víte, na co se zaměřit, abyste druhé snáze pochopili a získali na svou stranu? Díky zcela nové typologii osobnosti, založené na třech dominujících oblastech mozku, se naučíte prokouknout druhé lidi i lépe poznat sami sebe a využívat své znalosti ku prospěchu všech v soukromém i pracovním životě.

 
Psychologie masových vrahů

Psychologie masových vrahů

 
 
 
 
399,- Kč | - 15 %
469 Kč     MOC

Drbohlav Andrej

Lidská duše je rozlehlá a pestrobarevná krajina, která vytváří jemné, ale i velmi hrubé rozdíly mezi všemi lidmi a činí každého zcela jedinečným. Po úspěšné knize „Psychologie sériových vrahů“ se PhDr. Andrej Drbohlav opět vydává k temným hranicím duše a představuje další podobu mnohonásobného vraha.

 
Přeji Ti krásné Vánoce

Přeji Ti krásné Vánoce

 
 
 
 
135,- Kč | - 15 %
159 Kč     MOC

Nevolová Monika

Chcete odolat stresu a užít si Vánoce skutečně naplno? Co můžete udělat, aby tyto Vánoce byly ty nejhezčí nejen pro vás, ale i pro vaše blízké? Přinášíme vám tipy, inspirace, techniky a recepty na dobrou náladu, svěží stav těla i mysli, ale také na to, jak si to nejlepší z Vánoc udržet po celý rok.

 
Síla slov

Síla slov

 
 
 
 
254,- Kč | - 15 %
299 Kč     MOC

Klingerová Sharon Anne

Slova v sobě mají ohromnou sílu! Naučte se používat jejich moc ke svému prospěchu. Každé slovo má dopad na váš život. Použijte správná slova ve správnou chvíli a dopomozte se jimi ke svým cílům.

 
 

1 2 3 4 | 34 další