eKnihyeNoviny
Košík (0 ks | 0 Kč)
[ + Pokročilé vyhledávání ]
Filtr eKnih

Medicína

Nejprodávanější tituly žánru
Těhotenství bez strašáků
149,- Kč | - 50 %

 

Těhotenství bez strašáků

Emily Oster

„Tato kniha přináší nastávajícím maminkám obrovské uklidnění!“ —Harvey Karp, M.D., autor proslulé řady výchovných knih Nejšťastnější miminko v okolí, Nejšťastnější batole v okolí atd.
„Konečně se našel někdo tak moudrý jako ...[více]...

 
Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku
129,- Kč | - 35 %

 

Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku

J. T. Holub

Využijte síly přírodních zdrojů a chraňte své zdraví léčbou bez vedlejších účinků! I po čtyřicítce a pak i ve stáří můžete své zdraví udržet ve skvělé kondici!
„Možná jste již dosáhli věku, o kterém jste si vždy mysleli, že ...[více]...

 
Anatomie 2
1478,- Kč | - 15 %

 

Anatomie 2

Radomír Čihák

Trojdílná Anatomie profesora Čiháka et. al., jeden z vrcholů odborné domácí literatury, základní studijní materiál pro mediky, lékaře v atestační přípravě a specialisty v jednotlivých oborech. Nesmí chybět ve Vaší knihovně! ...[více]...

 
řazení dle:
eKnih na stránku
1 2 3 4 | 32 další
 
Motivační prvky při práci se seniory

Motivační prvky při práci se seniory

 
 
 
237,- Kč | - 15 %
279 Kč     MOC

Dana Klevetová

Stáří. Stále živé téma, které je plné dalších výzev a zjištění. Již dávno neplatí, že by se měl starý člověk uchýlit do ústraní a stáhnout se ze společenského života. Aktivní prožití stáří naopak nabízí benefity po stránce fyzické, psychické i sociální.

 
Hraniční porucha osobnosti a její léčba

Hraniční porucha osobnosti a její léčba

 
 
 
331,- Kč | - 15 %
389 Kč     MOC

Aleš Grambal, Ján Praško, Petra Kasalová

Publikace se věnuje jedné z častých poruch osobnosti, která výrazně zhoršuje kvalitu života — brání lidem ve studiu, v práci i kontaktu s vrstevníky, v navazování a udržování partnerských vztahů. Vyznačuje se vysokou sebevražedností, labilními vztahy s blízkými lidmi i problémy s udržením zaměstnání.

 
Sociální fobie a její léčba

Sociální fobie a její léčba

 
 
 
280,- Kč | - 15 %
329 Kč     MOC

Ján Praško, Michaela Holubová

Lidé trpící sociální fobií cítí nervozitu a napětí ve společnosti jiných lidí. Mají přehnané obavy z toho, co si druzí o nich budou myslet. Tato porucha výrazně zhoršuje kvalitu života zejména mladým lidem, brání jim ve studiu, v práci, v kontaktu s vrstevníky i v navazování partnerských vztahů.

 
Dupuytrenova nemoc

Dupuytrenova nemoc

 
 
 
220,- Kč | - 15 %
259 Kč     MOC

kolektiv Krejča Miroslav a a kolektiv

Dupuytrenova kontraktura je jedním z nejčastějších onemocnění ruky, které ve svém důsledku vede k omezení její funkce, invalidizuje nemocného a z pohledu pracovních i zájmových aktivit tak významně ovlivňuje kvalitu života a stává se i sociálním problémem.

 
Vybrané oblasti a nástroje funkčního geriatrického hodnocení

Vybrané oblasti a nástroje funkčního geriatrického hodnocení

 
 
 
152,- Kč | - 15 %
179 Kč     MOC

Martina Kuckir, Hana Vaňková, kolektiv Holmerová Iva a a kolektiv

Funkční geriatrické vyšetření (Comprehensive geriatric assessment) je jedním ze základních nástrojů moderní geriatrie. Poskytuje četné informace, využitelné u pacientů v následné péči, na geriatrických doléčovacích a rehabilitačních odděleních, v dlouhodobé péči, na odděleních paliativní péče a v hospicech.

 
Aortální nedomykavost

Aortální nedomykavost

 
 
 
679,- Kč | - 15 %
799 Kč     MOC

Jan Vojáček, Pavel Žáček, kolektiv Dominik Jan a a kolektiv

Zcela unikátní publikace s 280, často složenými originálními obrázky doc. MUDr. Pavla Žáčka! Kniha je důležitá nejen pro kardiology, kardiochirurgy a internisty, ale i echokardiografisty a další odborníky zobrazovacích metod i všechny, kteří o nemocné s aortální nedomykavostí v praxi pečují.

 
Komunikace s pacientem v intenzivní péči

Komunikace s pacientem v intenzivní péči

 
 
 
169,- Kč | - 15 %
199 Kč     MOC

Šárka Tomová, Jana Křivková

Komunikace s pacientem ve vážném stavu a s umělou plicní ventilací je nedílnou a velmi důležitou součástí péče o tyto pacienty. Prostudováním publikace čtenář získá komplexní manuál, jak zlepšit komunikaci s pacientem v klinické praxi, včetně praktických komunikačních nástrojů využitelných v obtížných situacích.

 
Přehled poruch psychického vývoje

Přehled poruch psychického vývoje

 
 
 
305,- Kč | - 15 %
359 Kč     MOC

Michaela Pugnerová, Jana Kvintová

Co je příčinou vzniku poruch psychického vývoje? Jak se projevují? Pokud si kladete tyto otázky, jistě oceníte přehled těchto poruch. Nejde však jen o „suchý“ výčet, vše osvětlí kazuistiky, které přinesl sám život. Knihu ocení studenti psychologických a pedagogických oborů, pomáhajících profesí i odborníci.

 
Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů

Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů

 
 
 
764,- Kč | - 15 %
899 Kč     MOC

kolektiv Kaiser Radek a a kolektiv

Po více než 30 letech se čtenáři dostává do rukou ucelená monografie zabývající se chirurgií hlavových a periferních nervů. Kniha shrnuje poznatky z epidemiologie, patofyziologie a diagnostiky nervových poranění, úžinových syndromů a neuroonkologie a aktuální zkušenosti s jejich chirurgickou léčbou.

 
Soudní lékařství II. díl

Soudní lékařství II. díl

 
 
 
509,- Kč | - 15 %
599 Kč     MOC

Miroslav Hirt, kolektiv Vorel František a a kolektiv

Druhý díl kompletuje základní učebnici v oboru, na které se opět podíleli odborníci z většiny soudně lékařských zařízení v ČR a částečně i SR. Dobře strukturovaný text slouží jako učebnice pregraduální, ale i jako jediná současná domácí učebnice postgraduální. Informace jsou určeny nejen soudním lékařům, ale i dalším medicínským a právním oborům.

 
Základy panoramatické hysteroskopie

Základy panoramatické hysteroskopie

 
 
 
 
297,- Kč | - 15 %
349 Kč     MOC

David Kužel, Dušan Tóth, kolektiv Mára Michal a a kolektiv

Panoramatická hysteroskopie je základní minimálně invazivní metoda v gynekologii, která v mnohých indikacích v současné době nahrazuje dříve nejčastěji konkurující metodu, diagnostickou kyretáž.

 
Vývoj batolete

Vývoj batolete

 
 
 
 
288,- Kč | - 15 %
339 Kč     MOC

Martin Gregora, Jana Kropáčková

Máte doma batole? Jistě se vám denně nad hlavou vznáší spousta otazníků. Jak má moje dítě jíst? Nevzteká se příliš? Nemělo by už chodit na nočník? Netrpí alergií? Jesle, školka, nebo chůva? Neublíží mu očkování? Úspěšný pediatr a zkušený otec v jedné osobě spolu s odbornicí na předškolní výchovu nabízejí střízlivé, odborné a z českého prostředí vycházející ...[více]...

 
Protetika III

Protetika III

 
 
 
 
849,- Kč | - 15 %
999 Kč     MOC

Rudolf Strub Jörg, Matthias Kern, Christoph Türp Jens, Siegbert Witkowski, Guido Heyedecke, Stefan Wolfart

Komplexní učebnice v oboru, která na našem trhu chybí několik desítek let. Překlad již 4. vydání úspěšné knihy, kterou v německém originále vydalo nakladatelství QUINTESSENZ. Kniha ve třech dílech je určena jak studentům medicíny a lékařům stomatologům, tak zubním technikům a protetikům.

 
Cesta za světlem

Cesta za světlem

 
 
 
 
166,- Kč | - 15 %
195 Kč     MOC

František Zábranský

Čtenář je příjemným způsobem vtažen do historie endoskopie. Vlídně napsaná publikace obsahuje mnoho zajímavostí doprovázených více než 300 obrázky. Endoskopie se dotýká mnoha medicínských oborů v diagnostice a léčbě. Autor však nezapře, že jeho specializací byla gynekologie...

 
Zanedbávání dětí

Zanedbávání dětí

 
 
 
 
254,- Kč | - 15 %
299 Kč     MOC

Terezie Pemová, Radek Ptáček

Publikace se zabývá problematikou jednoho ze společensky nejzávažnějších sociálněpatologických jevů — zanedbáváním dětí. To spolu s týráním a zneužíváním tvoří triádu závažného chování proti dítěti, které následně vede k syndromu týraného a zanedbávaného dítěte (CAN).

 
Žilní vstupy

Žilní vstupy

 
 
 
 
332,- Kč | - 15 %
390 Kč     MOC

kolektiv Charvát Jiří a a kolektiv

Publikace přináší přehled dlouhodobých a střednědobých cévních vstupů — intravenózních portů, dlouhodobých centrálních žilních katétrů, periferně zavedených centrálních katétrů a midline katétrů — a vše s tím související, tj. zavádění, aplikace léků, kompllikace, ošetřování vstupů, vybavení pracoviště, indikaceů

 
 

1 2 3 4 | 32 další