Ztracený

Tim Weaver
199 Kč
Ztracený
Nakladatelství
Série
Díl
3.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-758-8084-0
Rok vydání
2018
Počet stran
432
Formáty a ukázky

o knize

LHAL VŠEM, DOKONCE I SÁM SOBĚ. A TO SE MU STALO OSUDNÝM…

Pro miliony obyvatel Londýna je ráno šestnáctého prosince stejné jako každé jiné. Ne však pro Sama Wrena, který vyrazí do práce, nasedne do metra – a už z něj nikdy nevystoupí. Žádní svědci. Žádný záznam na bezpečnostních kamerách. Po půl roce po něm stále není ani stopy.

Policie je bezradná, a tak Samova manželka Julia osloví Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Ví, jak tito lidé uvažují. A také ví, že mívají jedno společné – důvodem jejich zmizení bývají hluboko pohřbená tajemství.

Případ Sama Wrena se ale od ostatních v mnohém liší a s každou odpovědí přináší řadu nových otázek, které nutí Rakera zpochybňovat úplně všechno, včetně vlastního úsudku. Dokáže Raker rozplést síť lží, jimiž Sam Wren opředl svůj život, nebo se stanou osudnými i jemu?

hodnocení a komentáře

22. 10. 2018 - Eva Metzger

Tak tohoto spisovatela som doslovne zrala. Nemohla som sa dockat dalsej knihy a ledva som cakala na vydanie "Ztraceny". "Kniha" ma cakompraskom 135 stran, vratane nadpisu a kapitol. Hned, ako vysla, som si ju stiahla do citacky. A musim povedat, ze takto sklamana som bola bohviekedy. Prave vtedy, ako sa to zacalo super rozbiehat, kniha skoncila. Nemam ani potuchy, z akeho dovodu hladana postava muza, po ktorom Raker patral, zmizol, ake su tie hlboko zahrabane tajomstva. Raker na stranke asi 135 dostal nakladacku a cak - koniec khnihy. Nechapem.....zeby nebola cela vydana? Pritom su dva zacate pribehy - Rakerova patracka a Healyho pripad, ktory dostal po vrateni sa k policii. Oba pribehy bez konca.... Toto sa mi nejako nezda a fakt neviem, co si mam mysliet. Vzdy 5*, teraz mam problem s 1*.

23. 10. 2018 - Marie Valášková

Iv éře kamer, které nás sledují na každém kroku, se nám může stás, že nastoupíte do metra a už z něj nikdy nevystoupíte. Přesně to se stalo 16.12. Samovi Wrenovi - nastoupil do metra a už z něj nevystoupil - ztratil se. A když se policii půl roku nepodařilo najít nějakou stopu, obrátila se jeho manželka na Davida Rakera. David Raker, vdovec a bývalý novinář hledá ztracené lidi. V tomto díle je Colm ještě zaměstnancem Metropolitní policie, ale vzhledem k jeho minulosti mu většina kolegů jen "hází klacky pod nohy".Jediná, kdo má chuť mu ještě věřit je jeho šéfová Crawová. David tedy pátrá po zmizelém Samovi, navštíví bývalou práci, prověřuje kontakty v mobilu, setká se s jeho bratrem...a stále má pocit, že hledá někoho jiného, než mu popsala Julie, Samova žena.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily