249 Kč
Veselí
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-267-1260-2
Rok vydání
2018
Počet stran
224
Formáty a ukázky

o knize

O návratu domů...

Když dojdete až na konec slepé ulice, máte dvě možnosti, přešlapovat na místě, anebo se vrátit. Třiatřicetiletá Eliška se rozhodla pro návrat. Zpátky na jižní Moravu. Do svého dětského pokoje. K rodičům. K sobě samé. Ke své podstatě. Protože doma jsou odpovědi.
 
Radka Třeštíková je nejprodávanější česká autorka současnosti. Narodila se a vyrůstala na jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Svoji prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román Osm s detektivní zápletkou. V její páté knize Veselí se hlavní hrdinka Eliška vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází.

hodnocení a komentáře

02. 10. 2018 - Lucie Meisnerová

Fajn popis moravského vidieka a postavičiek, ktoré sa tu nachádzajú. Hlavná hrdinka, ale vo mne veľa záujmu nevzbudila. Je to ľahké čítanie, asi som očakávala viacej. Tento popisný humor nie je úplne moja šálka kávy.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily