Říkají mi Lars

Daniel Gris
189 Kč 113 Kč
Říkají mi Lars
Nakladatelství
Série
Díl
1.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-758-8065-9
Rok vydání
2018
Počet stran
240
Formáty a ukázky

o knize

VYPADALO TO JAKO POHODOVEJ KŠEFT. A PAK SE VŠECHNO PODĚLALO…

Lars je soukromé očko. Opatřuje informace, sleduje lidi, řeší problémy, nebo naopak problémy vytváří, to vše podle přání a potřeb svých klientů. Lars má rád Metallicu, Jacka Danielse, vůni žen a hodinky Luminox.

To, co rád nemá, jsou podivné náhody. A právě podivných náhod je kolem jeho poslední zakázky až podezřele moc. Jedna smrt, jedno záhadné zmizení a jeden únos, to všechno poté, co jako obvykle odvedl bezchybnou práci. Anebo že by tentokrát tak bezchybná nebyla? Kdo za podivnými událostmi stojí? A kdo bude další, komu začne hořet město pod nohama?

Na všechny odpovědi nakonec dojde při neobvyklém setkání ve starém skladišti, kde někteří zúčastnění konečně odloží masky, zatímco jiným budou muset být nemilosrdně strženy…

hodnocení a komentáře

30. 12. 2018 - Adrian Buci

Celkom slušné čítanie, ale ten koniec mňa osobne poriadne nakrkol. Uťať prvý diel v takej situácii mi nepríde ako dobré rozhodnutie. Je to až vydieračské k čitateľovi, autor sa ho snaží priamo dokopať ku kúpe ďalšieho dielu. Nemám rád takúto manipuláciu s čitateľom a preto ďalšiu kúpu ešte prehodnotím.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily