Roztomilé malé lhářky: Poblázněné

Sara Shepardová
139 Kč
Roztomilé malé lhářky: Poblázněné
Nakladatelství
Díl
13.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-750-7077-7
Rok vydání
2015
Počet stran
272
Formáty a ukázky

o knize

Když vám někdo drží nůž pod krkem, je lepší lhát

Roztomilé malé lhářky se sotva vrátily z plavby po Karibiku, která se proměnila v hořící noční můru, a už je čeká příprava na vrcholnou událost roku – Májový ples. Navíc zjistily, že jejich pronásledovatelka A zřejmě nepracuje sama, a odhodlaly se, že tohoto druhého stalkera odhalí. Hanna by se moc chtěla stát královnou maturitního plesu, ale zatím se na popáleninové klinice stará o jednu z obětí, které A na výletní plavbě ublížila, a čeká, až promluví. Spencer hodně riskuje, když se na internetu dává dohromady se záhadným blogerem, který se vyžívá v konspiračních teoriích. Emily se skamarádí s pacientkou z psychiatrické léčebny, aby zjistila, co před nimi skrývaly obě Alison. A Arie? Ta čeká na nejhorší – už zase –, protože se definitivně provalilo její temné islandské tajemství. A k překvapení všech se ukazuje, že člověk, před kterým chtěla Aria pravdu zamlčet navždy, zřejmě od začátku o všem věděl… Jak dlouho vydrží kamarádky vražedné napětí, v němž žijí? Mají vůbec šanci, že ukončí střední školu a rozejdou se na prázdniny se svými láskami jako jejich „normální“ spolužáci? A se už málem podařilo umlčet je navždy – nepodaří se jí to nyní tím spíš, když má tak oddaného spolupracovníka?

Sara Shepardová absolvovala Newyorskou univerzitu a získala titul MFA z tvůrčího psaní na Brooklyn College. Románovou řadu Roztomilé malé lhářky inspirovalo její dětství ve Filadelfii v Main Line. Nějakou dobu žila ve městě Tucson v Arizoně, kam je zasazen příběh její další úspěšné románové řady Hra lží. V současné době žije s rodinou v Pittsburghu v Pensylvánii.
Psaní se věnuje od okamžiku, kdy se naučila písmenka. V mládí ovšem snila o kariéře seriálové hvězdy, návrhářky stavebnice Lego, filmařky nebo redaktorky v časopise...
Na motivy Roztomilých malých lhářek natočila americká televize ABC Family zatím pět řad úspěšného televizního seriálu, který z českých obrazovek známe pod názvem Prolhané krásky. Chystá se ovšem natáčení dalších dvou řad. Sama Sara Shepardová si zahrála malou roli v 7. epizodě jeho první řady.
Loni na podzim vyšla autorce první kniha nové řady The Perfectionists. Jejími hrdinkami je pět dívek, které mají strach z pohledného svůdníka Nolana a z legrace začnou plánovat, jak se ho zbavit. Jenže Nolan je zavražděn a podezření padne na ně... Druhý svazek nové série má vyjít letos počátkem léta.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily