Roztomilé malé lhářky: Vražedné

Sara Shepardová
139 Kč
Roztomilé malé lhářky: Vražedné
Nakladatelství
Díl
6.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-746-1372-2
Rok vydání
2013
Počet stran
256
Formáty a ukázky

o knize

Nikdy nevěřte krásné dívce s ošklivým tajemstvím

Pensylvánský Rosewood je městečko jako z obrázku, ale obrázky často lžou. A lžou i čtyři nejkrásnější dívky z Rosewoodu.
Hanna jde tvrdě za svým cílem zkazit všechnu rosewoodskou mládež. A začíná u jednoho moc pěkného druháka. Aria se vrtá v minulosti svého přítele, zatímco Spencer se odtahuje od vlastní rodiny. Chudinka malá Emily se zase nedrží své zdrženlivosti.
Holky by se ovšem měly mít na pozoru. Po zatčení Alisonina vraha a po zjištění pravé identity tajemné vyděračky A se jim zjevně ulevilo. Avšak ve městě se objevila nová A a teplota stoupá. Tentokrát v Rosewoodu vypukne pravý požár. 

Sara Shepardová absolvovala na Newyorské univerzitě a získala titul MFA z tvůrčího psaní na Brooklyn College. V současné době žije spolu s manželem, synem a psy ve městě Tuscon v Arizoně. Románová řada Roztomilé malé lhářky je inspirována jejím dětstvím, které autorka prožila v Main Line ve Filadelfii. Psaní se věnuje od okamžiku, kdy se naučila písmenka. V mládí ovšem snila o kariéře seriálové hvězdy, návrhářky stavebnice LEGO, filmařky nebo redaktorky v časopise…
Úspěšný seriál natočený na motivy série Roztomilé malé lhářky připravila americká televize ABC a pro české diváky se nyní uvádí pod názvem Prolhané krásky.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
ZOBRAZIT DETAILY