Víš, že tě potřebuju?

Estelle Maskame
199 Kč
Víš, že tě potřebuju?
Nakladatelství
Série
Díl
2.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-253-3560-4
Rok vydání
2018
Počet stran
320
Formáty a ukázky

o knize

Eden už svého nevlastního bratra Tylera neviděla skoro rok. Ačkoliv svůj tajný vztah kvůli okolí ukončili, nemůže na něj zapomenout. Když pak nečekaně dostane od Tylera pozvání, aby s ním strávila léto v New Yorku, je nadšená. Jenže za tu dobu se leccos změnilo. Ona je momentálně šťastná po boku svého přítele Deana a doufá, že i Tyler se posunul dál. Jak dopadne jejich setkání ve sluncem rozpáleném New Yorku - městě, které nikdy nespí? Odolají pokušení, nebo dají svým citům volný průběh? Bude jejich láska dost silná na to, aby ustála zkoušku, která nebude jednoduchá? DIMILY je zkratka tvořená z prvních písmen názvu prvního dílu trilogie Did I Mention I Love You? Autorka Estelle Maskame má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILY trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih všech dob.

hodnocení a komentáře

17. 02. 2018 - Zuzana Malá

V rámci svého žánru druhý díl DIMILY rozhodně splňuje vše, co má. Nalezneme zde romantické a něžné momenty, které doplňuje krutá pravda a srdcervoucí emoce. Příběh je zasezen do jedné z nejznámějších metropolí, což příběhu dodá na té typické YA atraktivnosti (v porovnání s LA byl NYC prostě bomba, jelikož mě osobně se město andělů vůbec nelíbilo ani naživo). Dále zde taktéž nalezneme typické postavy, které sice už nejsou tak problémové jako dřív, ale stále se v nich ta rebelující dušička najde. Všechno je obaleno do tajemství, která se musí udržovat pod pokličkou, jinak může dojít ke katastrofě nevyčíslitelných rozměrů a je jen na hrdinech, zda se stále milují tak moc, aby vše obětovali a riskli svoji lásku ukázat světu.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily