Hořící andělé

Bear Grylls
198 Kč
Hořící andělé
Nakladatelství
Série
Díl
2.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-756-5271-3
Rok vydání
2018
Počet stran
384
Formáty a ukázky

o knize

V HLUBINĚ LEDOVCE SE ODPRADÁVNA UKRÝVALO STRAŠNÉ TAJEMSTVÍ.

A NYNÍ MŮŽE UVRHNOUT SVĚT DO ZKÁZY.

 

Autor knih Příběhy skutečné odvahy a Vzhůru a hvězda pořadu Nutné k přežití vydává druhou knihu své nové dobrodružné série.

Bývalý elitní voják, těžce zasažený únosem manželky se synem, stále nenachází klid. V zoufalé snaze najít a zachránit své blízké spojí síly s tajemnou organizací, o jejíchž dobrých úmyslech se musí teprve přesvědčit.

A mezitím si jinde ve světě přítomnost podává ruku s minulostí: prehistorická mrtvola pohřbená v arktickém ledu pláče krvavé slzy. Ostrov zarostlý džunglí je zamořený vzteklými primáty, kteří uprchli z výzkumné laboratoře s pásmem ochrany čtvrtého stupně. V nitru hory se už sedmdesát let ukrývá mohutný hydroplán, napěchovaný nacistickým nákladem ve znamení neskutečného zla. Z afrického slumu je unesen chudý sirotek, jenž drží v ruce klíč k záchraně světa.

Čtyři strašné cesty. Jedna nemožná stezka. A jen jeden muž se může pokusit ji zdolat.

Will Jaeger. Lovec.

 

Fascinující bestseller Sunday Times

 

„Will uchvátí srdce fanoušků klasických špionážních thrillerů.“

Mail on Sunday

 

„Naprosto strhující! Bears se vrhl na beletrii s divokostí sobě vlastní.“

Ranulph Fiennes

 

//o autorovi//

 

Bear Grylls

Studoval na Eton College a studium španělštiny zakončil na Londýnské univerzitě. Původně sloužil jako výsadkář u speciálních jednotek SAS a následně vedl řadu průlomových expedicí do nejvíce nehostinných částí světa, kterými vydělal miliony dolarů pro dětskou charitu. V třiadvaceti letech zdolal Mount Everest, a to jako dosud nejmladší Brit. Brzy navázaly další úspěchy: obeplul Velkou Británii a Arktidu, večeřel v horkovzdušném balonu ve výšce sedm a půl tisíce metrů, přeletěl na paraglidu přes vodopády Angel Falls ve Venezuele a také přes Himálaj.

Gryllsovy dobrodružné televizní pořady patří mezi nejsledovanější na světě – našly si zhruba 1,2 miliardy diváků ve dvou stech zemích. Kromě toho je Bear Grylls autorem patnácti knih – jeho mezinárodní bestseller Mud, Sweat and Tears (2011) byl zatím přeložen do třinácti jazyků a v roce 2012 ho Číňané zvolili nejvlivnější knihou roku. V druhé polovině roku 2018 vyjde česky v Nakladatelství JOTA.

Žije se svou ženou Sharou a třemi syny střídavě na říční obytné lodi v Londýně a na odlehlém ostrově u pobřeží Walesu.

hodnocení a komentáře

02. 03. 2018 - Petra Heřmanská

Kniha Beara Gryllse opět nezklamala – nyní se zde setkáváme s větším množstvím akce, protože Jaeger cestuje po světě více, než tomu bylo v prvním díle. Připravte se na akce nabité honičkami, napětí v podobě tajných sledovaček, granátů, samého střílení a bojů. Will Jaeger Vás ani tentokrát nenechá vydechnout. Více k recenzi zde: https://bookhunter5.wordpress.com/2018/03/02/horici-andele/

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily