169 Kč
Hračka
Jazyk
Český
ISBN
978-80-254-7616-1
Rok vydání
2010
Počet stran
348
Formáty a ukázky

o knize

"Hračka je o sexu, pouze o sexu a zase jen o sexu...
... a pak ještě o lásce a posedlosti a manipulaci."

Druhé vydání erotického bestselleru z roku 2007, jehož děj se odehrává na Seychelských ostrovech, v exotickém ráji, kam noha běžného smrtelníka téměř nevkročí. Luxusní prostředí privátního letoviska, vyhledávaného světovými celebritami, je popsáno pohledem mladé české ženy. Ta se zde setkává se svým osudovým mužem a v pouhých třech týdnech prožívá vášnivý a intenzivní vztah, hraničící s posedlostí. Příběh rozkrývá nebezpečnou a zraňující hru lidského ega, spojenou s tělesnou touhou a manipulací.

Bezmezný, až povrchní obdiv k mužskému tělu, svižný literární styl Sylvy Lauerové, který do posledních podrobností popisuje i ty nejintimnější detaily sexuálních scén, fyzická posedlost, kult krásy mužského těla, sex - to jsou nejvýraznější rysy, které Hračku definují a také důvody, proč ji ocení zejména ženy, ačkoli pozitivní emoční dopad poté nejspíše ohodnotí především překvapení partneři čtenářek.

Sugestivní vyprávění má strhující tempo a zachovává si prvky autenticity. Syrovost sexuálních scén a přímočará otevřenost, se kterou autorka nahlíží do myšlenkových pochodů ženy-predátora, činí z této knihy zcela výjimečnou sondu do intimního vyjádření ženské emancipace.

Román Hračka se neohlíží na míru obecného vkusu, neptá se co je ještě úměrné a snesitelné, netváří se jako literatura světového formátu a nepodbízí se sofistikovaným čtenářům, aby uspokojila jejich náročné cíle. Jde si svou cestou a budí pozornost. Reakce české čtenářské veřejnosti to jen potvrzují.

„Raději kontroverzní než nudná“- takto lze charakterizovat nejen autorku samotnou, ale i její velmi rozmanitou tvorbu, pro kterou je právem označována literárním chameleonem.  Ani jeden z románů Sylvy Lauerové vás nenechá chladnými, každý však specificky a zcela jinak. Příznivce erotiky nadchne spisovatelčin debut - bestseller HRAČKA, milovníky literatury „na hraně“ pak sadomasochistický OTROK, čtenáře, hledající napětí a dobrodružství mysteriózní román JUMARORO a ty náročnější, obdivovatele netradičního, komorní a tajemný TICHOŠLAP.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
ZOBRAZIT DETAILY