Rychle a nespoutaně

Kristy Brombergová
199 Kč
Rychle a nespoutaně
Nakladatelství
Díl
3.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-746-2923-5
Rok vydání
2016
Počet stran
424
Formáty a ukázky

o knize

Kolem Rylee a Coltona se všechno hroutí a jejich vztah je podroben několika těžkým zkouškám. Najdou v sobě sílu bojovat o to jediné, bez čeho nedokážou žít – jeden o druhého? 

 

V posledním díle milostné série Kristy Brombergová plnými hrstmi dávkuje sex, vášeň i napětí. Třetí díl začíná dramatickými okamžiky Coltonovy havárie na závodní dráze. A i když Colton jako zázrakem přežije, Rylee se obává následků, jež by se mohly promítnout na jejich křehkém vztahu, který tak dlouho pracně slepovali. Coltonova zranění jsou vážná, ale daleko větší muka se odehrávají v jeho duši. Rylee tak s hrůzou sleduje jeho boj s démony minulosti. 

Když už se zdá, že jejich vztah přeci jen dojde naplnění, osud znovu zasáhne nečekanou silou. Příběh Coltona a Rylee nabere dramatický spád a stává se přímo thrillerem, ve kterém jde doslova o život. A právě v takových vypjatých okamžicích, kdy si člověk sáhne až na dno a skutečně pozná sám sebe, se nezkrotný bouřlivák Colton a nesmírně obětavá Rylee musí rozhodnout, co dál.

 


„Ten konec je prostě absolutně dokonalý!“ 

Schmexy Girl Book Blog

„Nikdy jsem žádný příběh tak neprožívala… Je to prostě super… Kristy Brombergová vážně umí vzít za srdce.“ 

The Book Vamps

„Kristy Brombergová dokáže roznítit ve čtenáři netušené pocity… Tak intimní a přitom tak důvěrně známé… Jedna z nejneuvěřitelnějších věcí, jaké kdy budete číst.“ 

A is for Alpha, B is for Books

 

„Naprosto impozantní závěr… Tahle série je něco, co si s sebou ponesete navždy.“ 

A Book Whores Obsession

„S každou stránkou jsem prožívala nové a nové emoce…“ 

shameless book club 


„Kristy Brombergová – královna prologů a advokátka lidských srdcí.“ 

TotallyBookedBlog

 

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily