Dům, ve kterém… Smečka ze čtvrtého pokoje

Mariam Petrosjanová
149 Kč
Dům, ve kterém… Smečka ze čtvrtého pokoje
Nakladatelství
Díl
1.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-253-2905-4
Rok vydání
2016
Počet stran
328
Formáty a ukázky

o knize

Na kraji města uprostřed paneláků stojí Šedý dům. Skrývá v sobě tajemství a za jediný den se v něm odehrají příběhy, které ve světě venku nezažijete za celý život. Dům je něčím mnohem víc, než jen internátní školou pro děti, které opustili jejich rodiče.
Stejně zvláštní jako Dům samotný jsou i jeho obyvatelé…

Mladý vozíčkář, přezdívaný Kuřák, žije v Domě už několik měsíců. Když ho přestěhují do jiné skupiny výrazných osobností i prazvláštních individuí, uvědomí si, že Dům je místo, které dokáže obrátit život naruby všem, kteří žijí mezi jeho zdmi... a dokonce je může i zabít.

1. díl kultovní trilogie.

hodnocení a komentáře

02. 10. 2018 - Dagmar Tučková

Velmi zvláštní příběh s absencí konkrétní dějové linie. Smečka je třetinou jedné knihy, a podle toho je také koncipována. Spoustu děje pochopíte až v dalších dílech. Při čtení se rozhodně nenudíte. Jazykově je kniha hotovým potěšením. Zajímavé slovní obraty, přívětivý i černý humor, dávky cynismu i tragédie a hlavně spousta vět k zamyšlení. Nekupujte si tuto knihu, jestli nechcete koupit všechny 3 díly.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily