199 Kč
Inheritance
Nakladatelství
Díl
4.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-253-1366-4
Rok vydání
2012
Počet stran
672
Formáty a ukázky

o knize

Není tomu tak dávno, co byl Dračí jezdec Eragon obyčejným chudým farmářským chlapcem a jeho dračice Safira pouhým modrým kamenem v lese. Nyní právě na nich závisí osud celé civilizace! Dlouhé měsíce výcviku a bojů přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu. A ta nejtěžší bitva je přitom teprve čeká: musí se postavit samotnému Galbatorixovi. Aby zvítězili, potřebují být neskutečně silní a odvážní. Pokud to nedokážou oni, neporazí Galbatorixe nikdo. Druhá šance neexistuje. Jezdec a jeho drak došli dál, než se odvážil kdokoli jiný. Ale podaří se jim porazit samotného krále zla a obnovit v Alagaësii spravedlnost? A pokud ano, co budou muset obětovat? Dlouho očekávaný čtvrtý díl světového bestselleru Odkaz Dračích jezdců!

hodnocení a komentáře

18. 12. 2017 - Erika Adámková

Podle mně je tento díl z odkazu jezdců nejslabší, autor se nejspíš šetřil na velké finále. Přesto ani tomuto dílu nechybí hloubka, nemluvě o filosofických a etických otázkách, které autor nastiňuje. Mladší čtenáři si jich nejspíš ani nevšimnou, ale ti starší ocení jejich hloubku i pravdivost po tolika letech od publikování knihy.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily