Poutník z Mohameda: Alláhův hněv

František Kotleta
259 Kč
Poutník z Mohameda: Alláhův hněv
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-755-7181-6
Rok vydání
2019
Počet stran
544
Formáty a ukázky

o knize

Vesmír, ve kterém se lidé uchýlili k fanatickému vyznávání největších náboženství, nabízí spoustu skvělých obchodních příležitostí. Zvlášť když se živíte pašováním zakázaného alkoholu a pornografie. A Daniel Kalandra je v tom zatraceně dobrý. Možná až moc, protože když se sbírají šiky k nové válce, chtějí ho mít vlivní lidé na své straně. A ne neberou jako odpověď.
Vítejte ve světě Františka Kotlety, kde mír mezi křesťanskými a muslimskými planetami je křehký jako srdce nezletilé alcorské prostitutky.
Bože, ochraňuj nás před těmi, kdo v tebe věří!

hodnocení a komentáře

14. 05. 2019 - kateřina miklíková

Pokud milujete akční brakovky, je tohle kniha, která vám sedne. Bude vám nejspíš něco připomínat, ale to je prostě žánrem. A taky je to jeden z důvodů, proč tohle všichni čteme. Chceme silného hrdinu, který se vším zamete, i když někdy mu pomůže spíš nehorázné štěstí. Chceme akci, čtivost a žádnou nudu. A chceme srandu, aniž bychom se museli obávat toho, že někomu šlápneme na citlivé kuří oko přehnané korektnosti. V téhle knize to dostanete.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily