Zlatodějové

Jan Bauer
199 Kč
Zlatodějové
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-243-6757-6
Rok vydání
2018
Počet stran
544
Formáty a ukázky

o knize

Kdesi v Praze je prý od časů Karla IV. ukryt recept na lapis philosophorum, kámen mudrců. Pátrají po něm všichni alchymisté, včetně učeného Angličana Johna Deeajeho přítele Edwarda Kelleyho, tajemný hrabě Bragadino, císařský antikvář Jakub de Strada i tajný agent Tovaryšstva Ježíšova. Rudolfínské Čechy se stávají dějištěm dramatických událostí, v nichž jde až příliš často o život. Je onen alchymistický recept pouhou legendou, nebo skutečností? Kdo z těch, kteří o něj usilují s leckdy ne právě chvályhodnými úmysly, se ho nakonec zmocní?

hodnocení a komentáře

05. 04. 2018 - Karel Veselý

Další kniha vzniklá spojením všech tří dílů trilogie : Záhada kamene mudrců, Ve stínu pětilisté růže a Poslední slovo má ďábel, vydaná pod novým názvem. Na jednu stranu je sympatické, že člověk získá za cenu jedné knihy celou trilogii, na druhou stranu by bylo vhodné upozornit, oč vlastně jde, aby si je lidé, kteří knihy již vlastní, nekupovali znovu. Za mne osobně je celá trilogie chaotický blábol.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily