229 Kč
Revival
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-730-6727-4
Rok vydání
2015
Počet stran
320
Formáty a ukázky

o knize

Temný a uhrančivý román z pera slavného mistra napětí. Revival vypráví o knězi, který před lety přijel do novoanglického městečka, získal si zdejší obyvatele a stal se přítelem a mentorem malého chlapce. Při tragické nehodě však přišel o rodinu, v plamenném kázání proklel boha a z městečka odešel. Po dlouhé době se chlapec, už jako dospělý muž, s knězem náhodou setkává. Ukáže se, že kněz byl vždy víc než jen sluha boží – jeho fascinace elektřinou a vědou hraničí s posedlostí… Životní příběh obou hlavních postav, jejich setkání a střety jsou šokující a nevyhnutelné a směřují k ohromujícímu vyvrcholení knihy, která je dokonale namíchanou nostalgií šedesátých let a starého dobrého amerického hororu.

O autorovi
STEPHEN KING je jedním z nejúspěšnějších amerických spisovatelů současnosti. V nakladatelství Beta už od něho už vyšla řada románů – k nejnovějším patří Doktor Spánek a Pan Mercedes. Mistr hororu píše i detektivky či povídky a jeho zneklidňující obrazotvornosti vzbuzuje u čtenářů neutuchající zájem.

 

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily