Umění rychlejšího běhu

Julian Goater , Don Melvin
239 Kč
Umění rychlejšího běhu
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-09-927-5735-9
Rok vydání
2017
Počet stran
194
Formáty a ukázky

o knize

“Umění rychlejšího běhu je návodem k proměněv lepšího běžce, který musíte mít.”
- David Bedford, ředitel závodu London Virgin Marathon

Každý běžec vám může říci, že tento sport není jen o tom, jak den za dnem urazit více kilometrů. Běžci mají vášeň, odhodlání a touhu běžet rychleji, déle a dál. Umění rychlejšího běhu nabízí nový přístup k běhu, dosahování cílů a překovávání osobních rekordů.

Ať už jste staří nebo mladí, noví běžci nebo zkušení maratonci, tato příručka změní způsob, jakým běháte a výsledky, kterých dosahujete. Umění rychlejšího běhu se vymaňuje ze stereotypů, odstraňuje pochybnosti a maže vaše vlastní limity tím, že radí nejen co dělat, ale také jak to dělat. Naučíte se, jak:

  • překonávat překážky, které vám brání v tom, abyste běželi rychleji, pohodlněji a s větším soustředěním;
  • přizpůsobit svůj tréninkový program tak, aby zdůrazňoval vývoj rychlosti, síly a vytrvalosti;
  • přepnout rychlost, dosáhnout další úrovně výkonu a předběhnout konkurenci.

V této jedinečné příručce sdílí bývalý běžec světové třídy Julian Goater své zkušenosti, postřehy a rady pro lepší, efektivnější a rychlejší běh.

Umění rychlejšího běhu ale představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu. Dovolte Julianu Goaterovi, aby vám ukázal nový způsob, jak běhat rychleji, déle a dál.

Julian Goater je bývalý profesionální běžec. Účastnil se řady světových závodů, včetně mistrovství světa, her Commonwealthu, mistrovství Evropy a mistrovství světa v krosu. Jeho časy na 5 000 a 10 000 metrů zůstávají v tabulce těch nejrychlejších časů britských atletů. Od konce kariéry mezinárodního běžce se Julian věnuje trénování běžců všech schopností. Jeho atleti dále dosahují pozoruhodných výsledků díky práci na technice a metodám tréninku. Julian je aktivní v silničním běhu, krosu, duatlonu a triatlonu. Dvakrát vyhrál zlatou medaili ve své věkové skupině na světovém mistrovství v duatlonu, a taky vyhrál britský triatlon ve své věkové skupině. Žije v Surrey se svou ženou Sue.

Don Melvin je autor, novinář a celý život rád rekreačně běhá. Měl na starosti zpravodajství z olympijských her v Atlantě a Aténách. Články psal také o společenských a mezinárodně-politických tématech. Don je redaktorem a korespondentem Associated Press a pod jeho autorským jménem vyšla řada knih pro děti. Je rodákem z Vermontu, ale nyní žije se svou ženou Rodicou v Bruselu.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily