Microsoft SQL Server 2008

Mike Hotek
299 Kč
Microsoft SQL Server 2008
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-251-2466-6
Rok vydání
Počet stran
0
Formáty a ukázky

o knize

Výbava nejmodernějšího ze současných řídicích databázových systémů, Microsoft SQL Serveru 2008, a základy nezbytné pro fungování databázových aplikací na jeho platformě již díky této knize nebudou zapovězeny ani úplným začátečníkům. Pokud s tímto systémem teprve začínáte nebo přecházíte na novou verzi, nejlépe vám pomůže srozumitelný průvodce, který vám vše trpělivě vysvětlí a krok za krokem předvede.

Kniha poskytuje praktické pokyny také pro vývoj databázových řešení, která splňují podnikové požadavky. Dozvíte se, jak integrovat data systému SQL Server do svých aplikací, psát dotazy, vytvářet sestavy a zavádět výkonné systémy Business Intelligence. Své vědomosti a dovednosti budete zdokonalovat postupně na praktických příkladech a bez zbytečné teorie.

S knihou se mimo jiné naučíte:
- Instalovat a používat nástroje serveru
- Vytvářet tabulky a struktury indexu
- Dokonale manipulovat s daty
- Spravovat, zálohovat a obnovovat databáze
- Ladit a optimalizovat databázové aplikace
- Zajišťovat nejvyšší možnou dostupnost databází
- Využívat nástroje Business Intelligence

Na konci každé kapitoly najdete stručná shrnutí, pomocí nichž si budete moci probírané téma velmi rychle zopakovat.

Na adrese http://knihy.cpress.cz/K1686 navíc naleznete všechny zdrojové soubory příkladů používaných v knize.

O autorovi:
Mike Hotek
se již více než 30 let zabývá konzultacemi, psaním dokumentace a vývojem databázových aplikací. Svá řešení staví na nejrůznějších funkcích systému SQL Server a při návrhu používá více programovacích jazyků. Napsal nebo je spoluautorem sedmi knih o systému SQL Server, včetně několika školicích sad pro samouky. Kromě toho publikoval desítky odborných článků a po celém světě přednášel na stovkách kurzů, seminářů a konferencí.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
ZOBRAZIT DETAILY