Mistrovství v Microsoft Windows 7

Ed Bott , Carl Siechert ...
449 Kč
Mistrovství v Microsoft Windows 7
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-251-2817-6
Rok vydání
Počet stran
0
Formáty a ukázky

o knize

Osvojili jste si již základy práce s Windows 7, ale hledáte další informace, které by vám ozřejmily i ta nejvzdálenější zákoutí systému? Tato publikace vám do nejmenšího detailu, ale přitom velmi srozumitelně, vysvětlí všechny funkce, možnosti nastavení i praktické využití Windows 7.

Uznávaní autoři vám nabídnou množství rad, tipů z praxe, doporučení a postupů, naplno využijete nové nástroje, naučíte se instalovat hardware, upravit registr, spravovat sítě, zabezpečit systém a mnoho dalšího. S knihou se tak stanete skutečným expertem – pokročilým uživatelem a administrátorem. Informace a návody navíc mohou využít nejen profesionálové, ale též uživatelé se základní znalostí práce ve Windows nebo ti, kteří na „sedmičky“ přechází ze starších verzí. Autoři vás mimo jiné provedou následujícími tématy:
- Pokročilá konfigurace a přizpůsobení systému
- Správa souborů, složek a knihoven
- Přehrávání, sdílení a synchronizace digitálních médií
- Nastavení drátových i bezdrátových sítí a správa sdílených dat
- Administrace účtů, hesel a přihlášení k systému
- Konfigurace nastavení a zón zabezpečení Internet Exploreru 8
- Odstraňování problémů se systémem a jeho ladění a optimalizace
- Správa disků a jednotek, zálohování a obnova dat
- Použití pera, dotykového ovládání a hlasového vstupu
- Automatizace každodenní správy systému pomocí skriptů

O autorech:
Ed Bott je ve světě nejprodávanějším a mnohokrát oceněným autorem více než dvou desítek knih nejen o Windows a Microsoft Office. Je spoluautorem předchozích vydání této knihy pro Windows Vista a Windows XP.

Carl Siechert působí jako expert pro tvorbu dokumentace Windows. Je spoluautorem více než tuctu knih o Windows a předchozích vydání této knihy pro Windows Vista a Windows XP.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
ZOBRAZIT DETAILY