Slib mlčení

Linda Castillo
199 Kč 99 Kč
Slib mlčení
Nakladatelství
Díl
1.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-243-6151-2
Rok vydání
2014
Počet stran
384
Formáty a ukázky

o knize

Ospalé městečko Painters Mill v Ohiu narušila před šestnácti lety série brutálních vražd. Jednou z obětí mohla být i mladá amišská dívka Kate Burkholderová, která však surový útok naštěstí přežila. Jí i její rodině ale z tohoto dne zůstalo jako cejch temné tajemství, které si s sebou nesou dodnes. Všichni věřili, že zlo je navěky pohřbeno. O to děsivější je představa, že se vrah po letech vrátil.

hodnocení a komentáře

03. 10. 2018 - Marie Valášková

Slib mlčení je první kniha, kterou jsem od této autorky četla. A hned zaujala...Mám ráda detektivky i thrillery, někdy bych snad i "unesla" méně detailů při popisování hrůz a utrpení obětí, ale ono to tam asi patří, stejně to nakonec přečtu, i když někdy, to musím přiznat, mi tluče srdce jako zvon. Rozhodně je poutavě vylíčená šéfka místní policie Kate Burkholderová, která pochází z prostředí amišů. To je prostředí, které moc neznám a mrzí mne, že autorka se víc nevěnovala jejich zvykům, víře a tak. Kate v mládí hodně zasáhlo, když jako čtrnáctiletá dívka byla znásilněna, Tato příhoda ji tak zasáhla, že se rozhodla opustit své rodné prostředí a přestala se stýkat se svými sourozenci. Myslím si, že tento fakt jí ublížil víc, než samotný akt znásilnění.. Rozhodně chci číst i další díly.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily