Ronnie James Dio - Rock Till Death

Karla Tallas
29 Kč
Ronnie James Dio - Rock Till Death
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
999-00-018-1063-4
Rok vydání
2018
Počet stran
21
Formáty a ukázky

o knize

Byla jsem poslední, komu RONNIE JAMES DIO v září 2009 poskytl tak obsáhlý rozhovor. Měla jsem obrovské štěstí a jsem za tuto možnost nesmírně vděčná. Byl plný energie a měl před sebou spoustu plánů. V té chvíli by nikoho ani v nejhorším snu nenapadlo, že se již žádný z nich neuskuteční. Podobu rozhovoru zachovávám tak, jak byl zrealizován. 

RONNIE JAMES DIO patří mezi nejrespektovanější osobnosti hudebního světa. Proslavil se v 70. letech a na hudební scéně působil víc než 50 let. Díky svému silnému hlasu a specifickému projevu si velmi záhy získal velkou pozornost. Vsadil na svou přirozenost a vlastní osobitost moudře propojil s jedinečným talentem. V průběhu celé kariéry si udržel na scéně stabilní pozici bez větších propadů a osobních skandálů. Byl ztělesněním a učebnicovým příkladem pravé hvězdy. Pokora, smysl pro rovnoprávnost a morální hodnoty jeho jedinečnou osobnost ještě mnohonásobně zvýraznily a povznesly do výšin, do jakých se během lidského života dostane málokdo. Byl extra ordinérní v každém ohledu a rock´n´rollu byl až do konce svých dnů úpřimně a naplno oddán celou svou bytostí. 

 

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily