CO BY KDYBY: Popelka neobula střevíček

Sarah Mlynowska
99 Kč
CO BY KDYBY: Popelka neobula střevíček
Nakladatelství
Série
Díl
2.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-746-2338-7
Rok vydání
2013
Počet stran
152
Formáty a ukázky

o knize

Hledáš-li pomocnou ruku, najdeš ji na konci ramene!

Další z neotřelých pohádkových příběhů Sarah Mlynowské tentokrát zavede Abby a Jonáše do pohádky o Popelce. Sourozenci si dávají veliký pozor, aby něco nepokazili, jenže se jim to zase nepovede, a vypadá to, že se žádný happy end konat nebude. S tím se Abby ovšem nehodlá smířit a je rozhodnutá udělat vše pro to, aby Popelka dosáhla svého štěstí. S její pomocí se z Popelky, trpně snášející svůj osud, stane podnikavá dívka odhodlaná vzít štěstí do vlastních rukou… 

*** 

Vtipný, napínavý a od začátku až do konce zábavný příběh o tom, co se může stát, když to v pohádce nefunguje podle plánu. Druhá z řady pohádek, které po zásahu zvenčí nežijí už jen svým životem. Po Sněhurce teď prožije nečekaná dobrodružství i Popelka. 

A je to tu zas! Kouzelné zrcadlo nás zaneslo do pohádky o Popelce. A vemte na to jed, že tentokrát si fakt dáme bacha, abychom tuhle pohádku nepopletli. V žádném případě. Popelka si vezme svého prince a budou spolu šťastni až do smrti.

Jenže… ouha!

Jak se to mohlo stát? Popelce spadla těžká skleněná bota na nohu tak nešťastně, že ji má celou oteklou a černou. Až přijde princ zkoušet střevíček, Popelka ho rozhodně neobuje. A princ nepozná, že je to ta PRAVÁ, a nebudou spolu žít šťastně až do smrti. A zase za to můžeme my.

To se musí napravit.  A musíme to stihnout dřív, než hodiny odbijí dvanáct, jinak šance, že všechno skončí happy endem, bude pryč… navždy! 

*** 

Sarah Mlynowska (* 1977) je autorkou několika knih pro mladé, například velice úspěšné čtyřdílné čarodějnické série: Šprndy a košťata, Žáby a francouzáky,Kouzla a spacáky a Pařby a lektvary.Česky vyšel i příběh dívky, která se pokouší vést samostatný život, Rebelky (2012; všechny Nakladatelství JOTA). V roce 2013 vydalo Nakladatelství JOTA první z řady pohádek CO BY KDYBY… Sněhurka nesnědla otrávené jablko.Mlynowska napsala také několik románů pro dospělé. V současné době žije na Manhattanu a víc se o ní dozvíte na stránkách www.sarahm.com.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
ZOBRAZIT DETAILY