O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky

Ludmila Bakonyi Selingerová
169 Kč
O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-907-5050-0
Rok vydání
2019
Počet stran
96
Formáty a ukázky

o knize

Jak vlastně vzniká duha? Proč zapadá slunce? Jak drží mraky na obloze?

Také máte doma malého zvědavce, který rád zkoumá vše, co nás obklopuje? Otevřete si tuto knihu a vydejte se spolu až ke hvězdám. Vypráví příběhy o nebeských tělesech a meteorologických jevech. Děti si hravou formou osvojí základní informace o jevech kolem sebe, dozví se mnoho zajímavostí a dostanou tak pobídku k vlastnímu pozorování a experimentům. Je určena všem nadšeným průzkumníkům předškolního a mladšího školního věku.

O autorovi

Ludmila Bakonyi Selingerová Ludmila Bakonyi Selingerová je matka a zkušená učitelka. Během praxe začala pro své žáky sama tvořit a vznikaly tak její první pohádky. Autorsky se podílí na dobročinných projektech a její texty se objevily v rozhlase i televizi. V roce 2014 knižně vydala pohádkovou sérii V trávníku, Pod vodní hladinou a V korunách stromů (Nakladatelství Grada) a v roce 2017 knihu Drabčíkova pouť (Nakladatelství Dybbuk). Kromě psaní se věnuje enviromentálnímu divadlu pro děti se spolkem Ekosrdcař.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily