Mezi náma holkama

Lindsey Kelková
139 Kč
Mezi náma holkama
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-750-7642-7
Rok vydání
2016
Počet stran
Formáty a ukázky

o knize

Sváteční lahůdka od autorky úspěšné série knih ZBOŽŇUJU…

 

Tess mívala vždycky jasný plán.

Pak byla holkou, co sní s hlavou v oblacích. 

A teď dopadla s rachotem zpátky na zem. 

 

Kdyby se dalo v životě stisknout tlačítko pro vymazání historie, Tess Brookesová by po šesti šílených měsících neváhala.

 

Když se jí naskytne příležitost jet na Vánoce za nejlepší kamarádkou Amy do New Yorku, Tess po té šanci skočí. Je v tom jediný háček: bydlí tam Nick, muž, který jí zlomil srdce. A zrovna s ní znovu začal mluvit Charlie, jehož tak dlouho potají milovala a pak odmítla. Navíc je to nahnuté s její novou kariérou, a když se Tess přihlásí do fotosoutěže, má jen čtyři dny na pořízení fotky, co by ji mohla zachránit.

 

Ale jinak bude všechno super, nejlepší Vánoce všech dob. Nebo ne? 

 

 

Lindsey Kelková je spisovatelka, novinářka a plodná tweeterka. Narodila se a vyrostla v UK, a než se odstěhovala do New Yorku a stala se spisovatelkou na plný úvazek, pracovala jako redaktorka knih pro děti. Teď žije v LA.

Napsala deset románů: I Heart New York (česky: Zbožňuju New York), I Heart Hollywood, I Heart Paris (česky: Zbožňuju Paříž), I Heart Vegas, I Heart London (česky: Zbožňuju Londýn), I Heart Christmas (česky: Zbožňuju Vánoce), The Single Girl’s To-Do List, About a Girl (česky: O jedné holce), What a Girl Wants (česky: Co ta holka chce?), Always the Bridesmaid a We Were On a Break. Můžete se o ní dozvědět mnohem víc na: http://lindseykelk.com a na Twitteru. @lindseykelk

www.facebook.com/LindseyKelk

 

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily