S láskou Luisa

Barbara Metzger
169 Kč
S láskou Luisa
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-267-1224-4
Rok vydání
2018
Počet stran
304
Formáty a ukázky

o knize

Pomsta snoubenci může být sladší než svatební dort

Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat – snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě o bydlení. Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou polorozpadlou chatou a plánovat, jak se svému ex pomstí. Navíc se ukáže, že Dante, drzý mužský, kterého považovala za údržbáře a s nímž se v jednom kuse hádá, je ve skutečnosti majitel sousedního pozemku. I když ji přitahuje, to poslední, co by si přála, je uvíznout s ním v chatce během hurikánu!

hodnocení a komentáře

02. 11. 2018 - Pavla Krejčí

Barbara Metzger dokázala čtenářům zprostředkovat lehký a svěží děj, který pohladí na duši jako jemné pírko. Nemůže jinak než zasáhnout srdce svou jemnou nevemlouvavostí a nenuceností chování hlavních hrdinů. Přestože jsem prvních pár stránek váhala nad tím, co si o knize myslet, byla jsem nakonec mile překvapena. Ať už toužíte po oddechovém čtení nebo úsměvu na tváři, S láskou Luisa splní vaše očekávání.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily