Věčné léto

Jamie Brennerová
249 Kč
Věčné léto
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-814-2709-1
Rok vydání
2017
Počet stran
346
Formáty a ukázky

o knize

NÁHODNÝ TEST NA DNA ODHALÍ DLOUHO SKRÝVANÁ TAJEMSTVÍ, A DÍKY TOMU SE V PŘÍMOŘSKÉM MĚSTEČKU PROVINCETOWNU SETKAJÍ TŘI GENERACE ŽEN, JEJICHŽ ŽIVOTY SE MAJÍ NAVŽDY ZMĚNIT.

Marin Bishopová hrála celý život podle pravidel a vyplácelo se jí to: má přitažlivého snoubence, slibně nastartovanou kariéru v prestižní právnické firmě na Manhattanu a získala si obdiv otce, o který tvrdě bojovala. Stačí ale okamžik a Marin zůstane ze dne na den bez práce i bez partnera. Ještě ke všemu ji zkontaktuje žena, která tvrdí, že je její nevlastní sestra. Ve snaze uniknout od problémů se s ní vydá na výlet za babičkou, o níž dosud netušila, že ji vůbec má. V jejím malebném penziónu na pláži zjistí, že pravda o nevlastní sestře je pouze první ze spleti tajemství, které jí obrátí život naruby.

O autorce

Autorka vyrůstala na předměstí Philadelphie. Pravidelné návštěvy místního knihkupectví, kam chodila s tatínkem po sobotním brunchi, u ní vedly k celoživotní lásce k četbě. Vystudovala literaturu na George Washington University, usadila se v New York City a začala svou kariéru v nakladatelství. Nyní je sama spisovatelkou na plný úvazek, autorkou knih The Wedding Sisters a The Gin Lovers. Jamie Brennerová stále žije v New Yorku spolu se svým manželem a dětmi, které bere do knihkupectví při každé příležitosti, která se naskytne.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily