Zbožňuju Vánoce

Lindsey Kelková
139 Kč
Zbožňuju Vánoce
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-750-7038-8
Rok vydání
2014
Počet stran
280
Formáty a ukázky

o knize

Dvanáct vánočních dnů – a Angela bude potřebovat každý z nich…

Angela plánuje svou newyorskou pohádku…

  • Obrovský vánoční strom
  • Vaječný koňak
  • Výstřední britské tradice
  • Senzační mužský

Jenže Santa přihazuje samá překvápka – nová práce, nová posedlost nejlepší kamarádky Jenny, která touží po dítěti, a k tomu všemu si Angelin muž vzal do hlavy, že by se měli usadit a chovat se dospěle. Když se na prahu začnou bez pozvání objevovat přátelé (a svádět ji na scestí), s Angelinými veselými Vánocemi to jde z kopce. Tolik ke šťastným svátkům – z něčeho bude nutno slevit…

Brilantně vtipné, romantické, nabité překvapením – tento román vás pobaví a zahřeje na duši.

Lindsey Kelková dokonale vypráví o Vánocích v New Yorku, ale také přidá pár vánočních receptů, filmových i hudebních tipů a popíše britské tradice versus americké.
Lindsey Kelková pracovala jako redaktorka knih pro děti, v současné době píše pro časopisy a je autorkou knih I Heart New York (česky: Zbožňuju New York), I Heart Hollywood, I Heart Paris (česky: Zbožňuju Paříž), I Heart Vegas, I Heart London (česky Zbožňuju Londýn), I Heart Christmas, The Single Girl’s To-Do List, About a Girl a What a Girl Wants.
Pokud Lindsey zrovna nepíše, nečte, neposlouchá hudbu nebo nekouká na telku víc než je zdrávo, ráda nosí boty, nakupuje boty a soudí boty ostatních. Miluje život v New Yorku, ale stýská se jí po londýnském Sherbet Fountains a pití koktejlů Gin & Elderflower s přáteli. Ne nutně v tomto pořadí.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily