Hledání podmanivé krásy

Jennifer Probstová
239 Kč
Hledání podmanivé krásy
Nakladatelství
Série
Díl
3.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-249-3272-9
Rok vydání
2016
Počet stran
432
Formáty a ukázky

o knize

Gen MacKenziová má před sebou nejšťastnější den svého života, svou svatbu. Anebo se o tom alespoň snaží přesvědčit. Jak se vlastně stalo, že z jejího dokonalého snoubence, úspěšného lékaře a jejího šéfa, stal manipulativní sobec? Když Gen čeká v kostele na okamžik, než bude muset projít uličkou k oltáři, poslechne náhlý impuls a místo do manželství skočí z kostelního okna – přímo do náruče Wolfa, svého nejlepšího přítele. Od doby, co se zasnoubila, se s Wolfem odcizili, ale jejich společný útěk je sblíží rychleji, než by si pomysleli. Brzy si uvědomí, že jejich vztah přerůstá v něco víc. A potom už nebude cesty zpět… Gen i Wolfe si svého kamarádství cení nade vše a díky minulým traumatům vědí, že ztráta přítele by byla nenahraditelná. Jak ale odolat přitažlivosti, která je k sobě táhne velmi neplatonickým způsobem?

hodnocení a komentáře

26. 03. 2018 - Kristýna Pekárková

Mám ráda všechny knihy Jennifer Probs a tuhle nevyjímaje. Jen mě mrzí kvalita překladu, respektive množství chyb v textu (8 místo ď, T místo ť, apod.) plus zarovnání. Trochu to kazilo dojem z jinak moc hezky napsané knihy. Nevím, jestli je to jen problém ebooku, nebo i tištěné verze.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily