Kouzlo Vánoc

Cathy Kelly
129 Kč
Kouzlo Vánoc
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-746-1421-7
Rok vydání
2013
Počet stran
288
Formáty a ukázky

o knize

Zažila to každá z nás, takové běžné všední trable i vážné situace, ať je to nevítaná vánoční návštěva, na kterou se ani trochu netěšíte, soupeření se sestrou, nedorozumění s matkou, smutek, když nám zůstane prázdné hnízdo, nenaplněná touha po dítěti, radost, kterou si odpíráte, samota po bolestivém rozchodu nebo zrada kamarádky. Každý má nějaké trápení. Někdy je těžké najít si cestu i k těm nejbližším, ale vyplatí se to. Právě rodina a přátelé nám pomáhají překonat všechny nesnáze. 

Cathy Kelly své hrdinky líčí s hlubokým pochopením, s laskavostí, moudrým nadhledem a humorem. Takže zapomeňte na vánoční shon, udělejte si radost, pohodlně se usaďte a nechte se unést vyprávěním. 

Vánoce jsou jenom jednou za rok, tak ať vám vánoční kouzlo neuteče.

Cathy Kelly (nar. 12. září 1966) je autorkou čtrnácti románů, devět z nich vyšlo v češtině: Když láska vyprchá, Nikdy není pozdě, Jediná, Jako my všechny, Jednou provždy, Dávná tajemství, Klub zlomených srdcí, Jednou za život a Zlaté náměstí. V roce 2005 se Cathy Kelly stala vyslankyní UNICEF v Irsku – působí v informační kampani o osudech dvanácti milionů afrických dětí, jimž rodiče vzala zákeřná nemoc AIDS. Je rovněž patronkou Chernobyl Children’s Project International (CCPI). Cathy Kelly žije s manželem a dvěma syny v irském městě Wicklow. Momentálně pracuje na další knize.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
ZOBRAZIT DETAILY