Místo v mém srdci

Jane Green
129 Kč

Náhled

Načítání

o knize

Andi dlouho hledala dokonalého muže a ve třiceti sedmi ho konečně našla. Rozvedeného Ethana, milujícího otce dvou dcer, Emily a Sophie, a ještě oddanějšího manžela. Andi se už od mládí těšila, až se stane matkou, a tak přijme obě dívky za vlastní. Emily se na ni však dívá jako na sokyni, překážku na cestě k otcově lásce, a rozhodne se, že ji zlomí. Používá nejrůznější prostředky, situace eskaluje, a když už se zdá, že Andi přijde o všechno, v co věří – o lásku, rodinu a naději na mateřství – ocitnou se nevlastní matka a dcera na křižovatce svých životů… a musí učinit zásadní rozhodnutí.

Jane Green je bývalá novinářka, která opustila práci v redakci i rodnou Anglii, přestěhovala se na americké východní pobřeží a píše jeden úspěšný román za druhým. Vydala třináct knih o skutečných ženách, o skutečném životě a o všem, co k němu patří, výrazně okořeněné moudrostí, vtipem a porozuměním lidským slabostem. Mimo jiné přispívá i do Huffington Post, Sunday Times a nejrůznějších antologií.
Jako velká milovnice jídla a domova Jane Green o víkendech nejraději vyváří ve svém domě ve Westportu v Connecticutu, kde žije u pláže se svým manželem a mnoha dětmi. 

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

doporučujeme pro vás

Detail

Žánr
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-746-1259-6
Rok vydání
2013
Počet stran
328
Formáty a ukázky