Padlý dědic

Erin Watt
209 Kč
Padlý dědic
Nakladatelství
Série
Díl
4.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-269-0893-7
Rok vydání
2018
Počet stran
464
Formáty a ukázky

o knize

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí.

Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat.

Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět.

Možná má pravdu.

Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout.

 

Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna

 

Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku.

Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže.

Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?

hodnocení a komentáře

01. 08. 2018 - Petra Heřmanská

Příběhy byly, jak už to tak u autorky bývá zvykem, velmi čtivé. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, tahle autorka je prostě kouzelnice. Skvělé oddychové čtení, u kterého se rozhodně nudit nebudete. Už se nemůžu dočkat, až vyjde Prohnilé království! Více zde :)) https://bookhunter5.wordpress.com/2018/08/01/padly-dedic-pokracovani-royalu/

12. 08. 2018 -

Tragedie

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily