Věř mi

Kylie Scott
189 Kč
Věř mi
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-269-0944-6
Rok vydání
2018
Počet stran
312
Formáty a ukázky

o knize

Mládí přináší mnoho nových zážitků: poprvé jdete za školu, poprvé se zamilujete, poprvé vám někdo drží u hlavy zbraň.

 

Den, kdy byla držena jako rukojmí při přepadení večerky, otřese celým Ediiným životem. Už nehodlá dál snášet šikanu a snobství na soukromé akademii a přestoupí na státní střední školu, kde se setká s Johnem, klukem, který riskoval svůj život, aby zachránil ten její.

Zatímco si Edie chce užívat, John se naopak touží usadit. Po letech plných večírků a prodávání drog se svým starším bratrem chce vést normální život – chodit včas do školy a začít myslet na budoucnost. Cení si přátelství s Edie, pomáhá jí držet se dál od potíží i rozšiřovat si obzory.

Brzy se však o slovo opět přihlásí temný svět plný nebezpečí, kterému už jednou jen stěží unikli. Poprvé měli štěstí a přežili, podruhé však mohou ztratit mnohem víc – jeden druhého.

hodnocení a komentáře

05. 10. 2018 - Petra Heřmanská

Musím říct, že mě kniha příjemně překvapila. Začátek byl naplněný akcí a pak se to už postupně rozjelo dál. Je to příjemný nenáročný oddychový příběh, u kterého se nudit určitě nebudete :)) Více zde: https://bookhunter5.wordpress.com/2018/10/05/ver-mi/

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily