Zbožňuju Londýn

Lindsey Kelková
139 Kč
Zbožňuju Londýn
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-746-1498-9
Rok vydání
2014
Počet stran
288
Formáty a ukázky

o knize

Angela je zpátky na domácí půdě – a romantika nabírá nebývalých obrátek… 

Domov je tam, kde je srdce. Že jo?
Angela Clarková se zamilovala do New Yorku – a ten začíná milovat ji. Když ale jede na návštěvu domů do Anglie, najednou hrozí, že svůj zářivý nový život ztratí a vymění ho za déšť, teplé pivo a zlé vzpomínky.
Tomu se říká krok zpátky.
Je tady Mark, bývalý přítel – do New Yorku utekla proto, aby se od něj dostala dál.
Je tady Louisa, její nejlepší kamarádka, teď už s děsivým novorozenětem.
A taky máma, která s ní pořád mluví jako s patnáctiletou.
Na obzoru je svatba – a všichni si pamatují, jak se Angela vyznamenala při té poslední… Může ji příjezd přítele Alexe a nové nejlepší kámošky Jenny zachránit před návratem ke starému já? 

Lindsey Kelková pracovala jako redaktorka knih pro děti, v současné době píše pro časopisy a je autorkou knih I Heart New York (česky: Zbožňuju New York), I Heart Hollywood, I Heart Paris (česky: Zbožňuju Paříž), I Heart Vegas, I Heart Christmas, The Single Girl’s To-Do List, About a Girl a What a Girl Wants.
Pokud Lindsey zrovna nepíše, nečte, neposlouchá hudbu nebo nekouká na telku víc než je zdrávo, ráda nosí boty, nakupuje boty a soudí boty ostatních. Miluje život v New Yorku, ale stýská se jí po londýnském Sherbet Fountains a pití koktejlů Gin & Elderflower s přáteli. Ne nutně v tomto pořadí.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
ZOBRAZIT DETAILY