169 Kč
Sedmé nebe
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
999-00-017-5254-5
Rok vydání
2017
Počet stran
379
Formáty a ukázky

o knize

  Co když je svět, ve kterém žijeme úplně jiný? Co když před námi skrývá tajemství, jehož některá zákoutí jsou temnější a děsivější, než cokoli jiného? Co když kolem nás žijí jedinci, kteří do našeho světa nepatří a byli do něj vyhoštěni za svá provinění? Co když žijeme ve světě, kde si padlí andělé odpykávají své tresty a jsou stíháni Temnotou, která neúprosně usiluje o jejich duše a mění je v nebezpečné Pokušitele, kteří propadli peklu? Co když se věčný boj mezi nebem a peklem odehrává i na Zemi?
  Před Elaine Riversovou, zdánlivě obyčejnou osmnáctiletou dívkou, se vlivem okolností odkryje střežená opona a ona uzří svět takový, jaký skutečně je. Dokáže tomu prozření čelit jen z jediného důvodu. A tím je její strážný anděl Kassiel, do kterého se bezmezně zamiluje, a ke kterému ji pojí nezničitelné pouto. Jenže je tohle svět, který dovoluje, aby k němu takové city chovala a on k ní? Je tohle svět, ve kterém není jejich výjimečná láska zakázaná a zapovězená?
   Proč se jí Kassiel zjevil zrovna teď? Před čím ji tak neunavitelně chrání, porušuje zákony a riskuje? Proč na ni po celý její život dávali pozor jeho skrytí spojenci z řad lidí, Nefilimů i padlých andělů, když je jen obyčejná dívka? Co jí hrozí za nebezpečí? Co je to za tajemství, jehož prozrazení by ji mohlo ohrozit na životě, a které nesmí znát ani ona?
   Co když je všechno mnohem složitější, spletitější a nebezpečnější? Co když nejde jen o záchranu Elainina života, ale i o záchranu celého lidstva? Co když je to právě Elaine, kdo nevědomky všechny ohrožuje? A co když je za tím ještě něco víc, co všechny ty ostatní hrozby převýší? Může být Elainina láska ke Kassielovi opravdu věčná, i když je ona smrtelná?

  Jedná se o první díl z připravované fantasy ságy.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily