Ztracen v čase: Římska hrozba/ Vzkříšení Třetí říše

Anton Schulz
135 Kč
Ztracen v čase: Římska hrozba/ Vzkříšení Třetí říše
Nakladatelství
Díl
2.
Jazyk
Český
ISBN
999-00-017-0087-4
Rok vydání
2015
Počet stran
281
Formáty a ukázky

o knize

Hluboko v minulosti je Peter- člověk z 20teho století, který překonal cestu časem - spolu s jeho přáteli postaven do střetu s rozpínavostí Římské Říše. Ve spolupráci s řeckým kupcem Orne a germámskými spolubojovníky z kmene Kvádů se postaví Římanům v intrikách vedoucích k vnitřnímu rozkladu římských vojsk jakož i k otevřenému střetu s římskými legiemi v boji.

 V druhé dějové linii se fanatický nacista E. Beck dostane z vězení po zakoupeném procesu. Nejdříve se vyrovná se všemi, co se mu předtím postavili do cesty. Současně s tím začne opět hledat Bránu času. Jeho cílem je přidat se k Hitlerovi a nastolit tentokrát už opravdu věčnou Třetí Říši.

Obě dějové linie se spojují do jedné, když je Peter poslán do budoucnosti, aby zastavil E. Becka. Tomu se podařilo najít Bránu času a vytvořil alternativní svět, kde Německo válku vyhrálo a Třetí Říše ovládá velkou část světa.

Petrov příchod spustí události, které vyvrcholí v koordinovaném povstání proti Třetí Říši.

                                                                                                      

Román je volným pokračováním předchozí autorově knihy, ale současně je to zcela samostatný příběh. Všechny potřebné souvislosti jsou zobrazeny v rámci vzpomínek hlavních hrdinů.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily