Odhalte manipulující trikaře

David Gruber
349 Kč
Odhalte manipulující trikaře
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
Rok vydání
2013
Počet stran
Formáty a ukázky

o knize

-Staňte se mistry komunikace, doma i v širém světě.
-Může s užitkem číst i naprostý začátečník v angličtině i český velvyslanec v Londýně nebo ve Washingtonu.
-Naučte se odhalovat různé manipulující, nedovolené, zakázané, úskočné, trikové, podraznické či jakkoliv jinak nazvané hnusné řečnění nedobrých lidí.
-Vaše reakce ať je pohotová, trefná, účinná, vítězná… ať je to z vaší strany řečnické džudo, řečnické karate, řečnická krav maga, jakákoliv jiná komunikační sebeobrana – avšak vždy účinná!!
-Buďte přesvědčivými řečníky v různých situacích; zde se to můžete naučit za co nejkratší čas s vystižením toho nejvíce podstatného.
-Vyjednejte si pro sebe vždy maximum toho, co se reálně dá.
-Poznejte, jak to uměl starý dobrý antický Aristoteles a jak je to s úctou k němu zmodernizováno pro dnešní současnost.

To všechno a ještě leccos navíc můžete číst v ucelených blocích nejen česky, ale i anglicky – podle své volby, už teď nebo časem, až se v angličtině zdokonalíte. Zároveň se tedy procvičíte v komunikačních soft skills i v angličtině – obohacení slovní zásoby o pár set slovíček a frází se jistě hodí. 

Z obsahu:
Úvodem – o co jde v této knize a jak to můžete co nejlépe zužitkovat (česky a anglicky)
Four Parts of Persuasive Speech at Meetings and Negotitions (English)
Čtyři části přesvědčivého projevu na schůzích a jednáních (česky)
Everything Started by Ancient Greek Aristotle (English)
How to Persuade People According to Aristotle (English)
TRUIRA – Medication for Sick Society (English)
Všechno začalo antickým Řekem Aristotelem (česky)
Jak přesvědčit druhé podle Aristotela (česky)
TRUIRA – Lék na nemocnou společnost (česky)
Rhetorical Tricks and How to Protect Yourself, How to Win the Negotiation Battle (English)
Rhetorical Tricks – Definition (English)
10 Most Common Tricks – and Protection (English)
Řečnické triky a jak se bránit, jak vyhrát slovní souboj (česky)
Řečnické triky – definice (česky)
Deset nejtypičtějších triků a obrana (česky) 

Poznámka:  Tuto e-knihu už nemusí kupovat ten, kdo vlastní komplet Davida Grubera „Angličtina No Problem Professional“ se šesti zvukovými CD. Nicméně, onen komplet má sice mnohonásobek dalšího know-how, je zabalený v krásném ručně šitém obalu na bázi pravé kůže, obsahuje souhrnnou třísetstránkovou učebnici – avšak kupuje se pouze vcelku za 4995,- Kč. Ti, kteří se zajímali o všechna tamější témata, si celý komplet už v hojném počtu pořídili – s pocitem přiměřenosti ceny a hodnoty většího celku.

Zde koupí této e-knihy tedy můžete ušetřit – a pokud vás právě tématika této e-knihy zajímá nejvíce, tak se i trefíte do svých potřeb. A oproti kompletu má tato audiokniha i něco navíc.

David Gruber je českým a československým průkopníkem tématiky řečnických triků. V kurzech i knihách ji jako první u nás masově proslavil, vyvolal širokou poptávku a širokou naději, že se dá naučit, jak se bránit.

 Jeho papírovou knihu s touto tématikou si před časem během tří hodin od něj osobně koupila většina poslanců Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.  Je zřejmé, že politikům již triky jdou; ale je otázkou, nakolik z toho mají užitek běžní lidé naší země…

Každopádně, slušný člověk, který chce být v kariéře něco více než kopáč nebo noční vrátný, si jednoznačně zaslouží mít tuto komunikační zbraň. Už proto, že ji bude mít stále více lidí klem něj.

 Téma obrany proti řečnickým trikům Gruber systematizoval nadoraz. Tj. tak, že lze pod ni zařadit všechny rozličné rétorické postupy „zakázané“, „manipulativní“, „nedovolené“, „falešné“, „neférové“… a různými dalšími adjektivy ještě i v budoucnu nazvané. Grubrovské know-how o řečnických tricích řeší vše najednou.

 

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily