Henry + Zoe = Velké trable

Andy Jones
199 Kč
Henry + Zoe = Velké trable
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
999-00-017-4841-8
Rok vydání
2017
Počet stran
360
Formáty a ukázky

o knize

Henry a Zoe toho mají společného víc, než by je samotné napadlo. Třeba to, že každý z nich musel zúčtovat s minulostí a začít znovu, aby zjistili, co v životě doopravdy chtějí. Jeden z nich proto utekl do Londýna, druhý naopak z Londýna hodlá na hodně dlouho zmizet. A když se jejich životní dráhy v městě nad Temží protnou, zdá se, že si s nimi osud jen tak zahrává... Je nějaká naděje, že z rovnice HENRY + ZOE nakonec vyjde VELKÁ LÁSKA?

hodnocení a komentáře

30. 03. 2018 - Zuzana Malá

Henry a Zoe jsou výbornými představiteli, na které se v jednom kuse lepí samé trable. Jejich životy nejsou snadné, ale oni se nevzdávají a bojují zato, co chtějí, potřebují, po čem touží a co si snad i podle svého mínění zaslouží. Oba hledají nový smysl života, a když přijde láska, oba je to vyděsí, jelikož oni spíše potřebují nalézt sami sebe, nový směr a ne někoho do páru… O této knize bych mohla vyprávět od rána do večera, jelikož se mi neskutečně moc líbila. Původně jsem čekala, že to bude milá, sladká oddechovka, ale po dočtení jsem se odpočatá tedy rozhodně necítila! Takže pokud chcete příběh, který je na jednu stranu děsně roztomilý a na druhou úplná emoční horská dráha, tak neváhejte a po knize sáhněte!

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily