Bez slitování

Tim Weaver
199 Kč 119 Kč
Bez slitování
Nakladatelství
Série
Díl
5.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-880-9622-1
Rok vydání
Počet stran
587
Formáty a ukázky

o knize

Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé.
Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále nezvěstný.
Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí.
Za Franksovým zmizením se skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží.

hodnocení a komentáře

20. 05. 2018 - Marie Valášková

Pokud by se vám ztratil někdo blízký, určitě byste chtěli znát Davida Rakera, soukromého vyšetřovatele, který hledá ztracené lidi. David se nikdy nevzdává. PříběhyTima Weavera, které jsem dosud četla jsou úplně jiné, než všechny ostatní detektivky či thillery. V čem jsou jiné? V těchto příbězích nehledáte vrahy, na začátku nikdy není jasné, jestli se ztracený člověk najde živý nevo mrtvý. Faktem je. že jen ve Velké Británii se každoročně zratí několik stovek lidí. Líbila se mi část, kde Davidovi zloděj odcizí a zničí všechny podklady k případu, cítila jsem stejné zoufalství jako on a byla jsem zvědavá, jak si poradí. David je ale zkušený vyšetřovatel a tak ani tohle ho neodradilo a pokračoval dál v pátrání. Depresivní, smutná nálada se táhne celou knihou...

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily