Galerie mrtvých

Chris Carter
169 Kč
Galerie mrtvých
Nakladatelství
Díl
9.
Jazyk
Český
ISBN
978-80-759-5063-5
Rok vydání
2018
Počet stran
368
Formáty a ukázky

o knize

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“

Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali.

 

Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění.

 

hodnocení a komentáře

15. 10. 2018 - Karel Drda

Typický Carter. Klišé, nepříliš originální zápletka, kterou však autor vyvažuje brutalitou zločinů. Jazyk plytký a možná bude i pravda, že nejde o žádné veledílo. S nadšením jsem však přečetl za noc, tak jako všechny předchozí knihy ze série a už se těším na další, která snad vyjde v roce 2019. Chcete filmově vyprávěnou detektivku? Carter jede.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily