Otrávené duše

Petr Švec
99 Kč
Otrávené duše
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
999-00-017-8204-7
Rok vydání
2018
Počet stran
492
Formáty a ukázky

o knize

Raskovice. Místo, kde čas ubíhá líným tempem poklidného maloměsta. Místo, kde byste mohli žít.
Monika Kloučková dostává příležitost učit na zdejší základní škole a společně s přítelem vyhlíží novou životní kapitolu. Šťastné chvíle však blednou pod tíhou nočních můr a podivných událostí, jejichž střípky se skládají v hrůznou mozaiku.
Městečko sužuje démonická bytost prahnoucí po krvi a utrpení. Není zvyklá prohrávat, tentokrát však narazila na důstojnou soupeřku. Dokáže ji zlákat do svých řad? Námluvy mohou začít.
Monika stojí před nelehkým úkolem. Aby se vzepřela silám, které ji touží ovládnout, bude muset probudit odvrácenou stranu svojí duše. Silnější, odhodlanější... a temnější.
Raskovice. Místo, kde zlo sílí každým dnem. Místo, kde byste mohli zemřít.

hodnocení a komentáře

15. 02. 2019 - Lenka Michálková

Za mě bomba. Měla jsem dost zmatek v postavách, ale v ději mi to nepřekáželo. Napětí vydrželo od začátku až do konce. Na konci, jsem se dokonce bála. A i když jsem docela strašpytel, tak knížka mě vyděsí málokdy. Tady jsem si musela chvíli nechat na rozdýchání. Postavy se mi líbily a byla jsem spokojená i se zápornými. Podle mého amatérského posudku skvěle napsané.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily