169 Kč
Pomsta
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-750-7061-6
Rok vydání
2015
Počet stran
368
Formáty a ukázky

o knize

Jack Reacher stále sám a sám.

Z kdysi obávaného vojenského policisty se stal tulák bez domova a bez adresy. Armáda si ho však přesto najde. Potřebuje ho, protože kdosi vystřelil z neuvěřitelně velké vzdálenosti na francouzského prezidenta.

To by dokázal pouze jediný člověk.

A Reacher je jediný člověk, který by ho dokázal najít.

 

Lee Child patří k světově nejúspěšnějším spisovatelům thrillerů. Jeho knihy se neustále umísťují na prvním místě žebříčků bestsellerů, jak v pevné, tak i v brožované podobě, na obou stranách Atlantiku a byly už přeloženy do více než čtyřiceti jazyků. Svou první knihu Jatka napsal poté, co ho po reorganizaci propustili jako přebytečného z televize v Manchesteru, a představil v ní svého oblíbeného toulavého hrdinu, bývalého vojenského policistu Jacka Reachera. Kniha Výstřel je zfilmovaná, s Tomem Cruisem v hlavní roli.

Lee Child dostal mnoho cen, např.: cenu Diamond Dagger udělovanou britskou asociací autorů detektivek Crime Writer’s Association (CWA). Pomsta získala v roce 2014 ve Španělsku jednu z nejprestižnějších cen Premio RBA de Novela Negra.

Spisovatel píše i povídky a sestavil několik povídkových výborů. Narodil se v Coventry a nyní žije v New Yorku.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy ze série

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily