Žena v okně

A.J. Finn
199 Kč
Žena v okně
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-267-0943-5
Rok vydání
2017
Počet stran
352
Formáty a ukázky

o knize

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá.

Trailer

hodnocení a komentáře

06. 11. 2017 - Marie Valášková

Poutavě začíná příběh ženy, která pozoruje sousedy. Zpočátku víte jen žena, která má ráda merlot, ráda ho popíjí u okna a pozoruje dění venku. Hodně to připomíná "Dívku ve vlaku" od Pauly Hawkins. Žena, která popíjí víno, pozoruje sousedy i za pomoci svého fotoaparátu a nevychází, trpí silnou agorafobií. Ona bývalá psycholožka, teď komunikuje se světem jen pomocí internetu, pravidelně mluví se svým manželem a dcerkou, kteří s ní nežijí. A tak se vlastně celou knížku dohadujete co se v té rodině vlastně stalo, že tak nemocná žena zůstala sama v obrovském domě, ale přitom stačí jen číst pozorněji a hned by bylo vše jasnější. Bohužel i tady ne mna nepůsobí moc dobře množství vypitého alkoholu, a ještě v kombinaci s množstvím léků. Rozhodně i bez něj by se kniha četla velmi dobře.

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

doporučujeme pro vás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily