Radosti a strasti nevěry

Jakub Roland
199 Kč
Radosti a strasti nevěry
Nakladatelství
Jazyk
Český
ISBN
978-80-740-5091-6
Rok vydání
2010
Počet stran
320
Formáty a ukázky

o knize

Máte nějaké zkušenosti s nevěrou?
Rozšiřte si obzory.

Nevěra nechá málokoho lhostejným. A nezáleží na tom, zda jí zažil na vlastní kůži nebo se mu zatím vyhnula. Ve většině příběhů hraje nevěra důležitou roli a přináší svým aktérům radosti i strasti. Situace se postupně vyhrocují, komplikují, o lechtivé a často absurdní momenty není nouze.
Příběhy jsou napínavé, humorné, smutné i radostné. Jsou psány s lehkostí a šarmem a oplývají bravurními dialogy.

Jedenáct příběhů na dobrou noc, které vás nenechají lhostejnými a budete si je pamatovat nejen ráno a ale ještě dlouhou dobu.

Jde o soubor jedenácti povídek, kterými autor realisticky nahlíží do soukromí dnešních lidí v mnoha podobách. Čteme o manželských sporech, touhách jednotlivců nejrůznějšího věku, které je někdy zavádějí až za tu pověstnou hranu, nadějích, naivitě, lásce a nenávisti, některé příběhy zákonitě končí i tragicky. Povídky jsou nápadité, často až nevšední konečným řešením, plné čtenářsky žádaných detailů, stručně řečeno, je v nich současný život.

hodnocení a komentáře

Ohodnoťte aspoň
jednou hvězdičkou
800

další knihy od autora

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. SOUHLASÍM
Zobrazit detaily